gwiazdy

Marcin Miller z zespołu Boys mieszka, jak na króla przystało! Zobacz wnętrza domu

2024-06-24 11:19

Życie prywatne gwiazd bardzo interesuje internautów. Jednym z artystów, o którym chcecie wiedzieć więcej jest Marcin Miller. Lider zespołu Boys aktywny muzycznie jest od ponad 30. lat, co oznacza, że dorobił się majątku. Wielokrotnie jednak poświęcał czas i brak kontaktu z rodziną, by zapewnić jej dobrobyt. Jak mieszka Marcin Miller? Zdjęcia, które wam podrzucamy ujawniają to, jak żyje gwiazda muzyki!

Gdzie mieszka Marcin Miller? Takie pytanie bardzo często internauci wpisują w wyszukiwarkę internetową. Artysta po wielu latach owocnej, muzycznej kariery dorobił się domu, w którym panuje niezwykła atmosfera. Od razu widać, że jest to miejsce, w którym mieszka znany muzyk. Marcin Miller przebywa na co dzień w Ełku. Wspólnie z żoną zdecydowali, że ściany pomieszczeń będą jasne. W muzycznym pokoju artysty jest oczywiście sprzęt, do tworzenia, ale wszędzie rozwieszone są nagrody za sprzedaż muzyki. Jest ich bardzo dużo, w końcu działalność zespołu Boys trwa od początku lat 90. W studio widoczny jest też drewniany obrys Polski, a na nim biało-czerwona wstążka i podkowa mająca przynieść krajowi szczęście. Zobaczcie już teraz, jak mieszka Marcin Miller i co robi na co dzień. Zdjęcia dostępne w galerii poniżej.

Marcin Miller Boys - żona, wiek, dzieci, gdzie mieszka, choroba, majątek, samochody

Marcin Miller - mieszkanie

Marcin Miller urodził się w 1970 roku we wsi Prostki na Mazurach. Na co dzień mieszka w Ełku. Artysta pozwala być swoim fanom blisko za sprawą mediów społecznościowych. Głównie na Instagrama wrzuca zdjęcia, dzięki którym ma stały kontakt z miłośnikami jego muzyki. Z jego profilu właśnie dowiadujemy się, jak żyje i co robi w wolnym czasie. Jedno ze zdjęć przedstawia go siedzącego na wielkim tarasie. Siedzi na jednym z ratanowych foteli i patrzy w rozpalone w kotle ognisko. Ma też miejsce, w którym wisi hamak. Tam spędza czas odpoczywając po koncertach. Artysta sporo czasu spędza w Grajewie, gdzie mieszka jego mama. 

Sławomir Świerzyński Bayer Full 2024 - dzieci, żona, wiek, konie, majątek, córka, porwanie

Listen on Spreaker.