Marcin Miller Boys - żona, wiek, dzieci, gdzie mieszka, choroba, majątek, samochody

i

Autor: AKPA Marcin Miller Boys - żona, wiek, dzieci, gdzie mieszka, choroba, majątek, samochody

gwiazdy

Marcin Miller - wszystko, co musisz wiedzieć o liderze zespołu Boys

2024-06-24 11:19

Kim jest Marcin Miller? Ile ma lat? Czy ma żonę, dzieci i jaki ma majątek? Jakim samochodem jeździ Marcin Miller? Te i inne pytania internauci wpisują w wyszukiwarkę, by dowiedzieć się czegoś więcej o legendzie nurtu disco-polo. Pędzimy z odpowiedziami i wrzucamy je w jednym miejscu. Poznajcie lidera zespołu Boys jeszcze lepiej!

Marcin Miller Boys - żona, wiek, dzieci, gdzie mieszka, choroba, majątek, samochody, to właśnie te słowa wpisują internauci tuż po nazwisku popularnego artysty. Kim jest Marcin Miller? Młode pokolenie może nie kojarzyć, że to artysta, który miał ogromny wpływ na rozwój nurtu disco-polo w naszym kraju. Lider zespołu Boys aktywny jest od 1989 roku. Miłość do muzyki pokazywał jednak już od dzieciństwa, kiedy to uczęszczał do ogniska muzycznego. Skończył technikum budowy fortepianów w Kaliszu oraz liceum ekonomiczne w zespole szkół rolniczych w Ełku. Od 1990 jest liderem grupy Boys, z którym w sumie wydał 21 albumów. Do jego największych hitów należy utwór Jesteś szalona, Wolność, Łobuz, Chłop z Mazur. 

Marcin Miller Boys - żona

Żona Marcina Miller 2024 jest znana. Artysta poznał Annę w 1988 roku i pobrał się z nią w 1990. W 2020 roku para świętowała 30. rocznicę ślubu.

Marcin Miller Boys - wiek

Ile lat ma Marcin Miller? Wiek wokalisty Boys nie jest tajemnicą. Urodził się 27 maja 1970 roku, co oznacza, że w 2025 roku obchodzić będzie 55. urodziny.

Marcin Miller Boys - wykształcenie

Marcin Miller jest absolwentem liceum ekonomicznego przy Zespole Szkół Rolniczych w Ełku. Chodził też do Technikum Budowy Fortepianów w Kaliszu, a tuż po zakończeniu nauki na poziomie średnim podjął studia w Instytucie Energochemii Węgla i Fizykochemii Sorbentów na AGH w Krakowie. Uznał jednak, że to nie dla niego i zrezygnował z nich po 3 miesiącach.

Marcin Miller Boys - dzieci

Dzieci Marcina Millera wzbudzają duże zainteresowanie internautów. Lider Boys ma dwóch synów. Mowa o dorosłym już 29-letnim Alanie i 27-letnim Adrianie. Jest też szczęśliwym dziadkiem Michała.

Marcin Miller Boys - gdzie mieszka?

Marcin Miller obecnie mieszka w Ełku, gdzie chodził do szkoły. Ma apartament w Warszawie, jednak nie chciał się z żoną do niego przeprowadzić.

Marcin Miller - tak mieszka i cieszy się życiem lider Boys. Niezwykły klimat! [ZDJĘCIA]

Marcin Miller Boys - choroba

Choroba Marcina Millera sprawiła, że artysta musiał przerwać swoją karierę. Po trudnej sytuacji epidemicznej dopadła go silna angina. Założyciel Boys miał problemy z oddychaniem i całkowicie stracił głos. Wówczas w nagraniu na Instagramie powiedział: - Ktoś tam napisał 'to zwykła angina'. Spoko. Nie wiem, czy są jakieś nadzwyczajne anginy. Na razie jest źle. Tracę już głos, ale zawsze się uśmiecham. Mam wysoki próg wytrzymałości bólu, chociaż patrząc na kobiety, one i tak facetów przewyższają. A filmik nagrywam tylko dlatego, aby móc linkować wszystkim, którzy mi coś zarzucają.

Marcin Miller Boys - majątek

Majątek Marcina Millera to wielka tajemnica artysty, której nigdy nie ujawnił. Niewątpliwie po kilkunastu latach kariery udało mu się zgromadzić na koncie spore pieniądze. Według Super Expressu orientacyjnie artysta zarabia 30 tysięcy za występ: Są koncerty, ale nie takie jak kiedyś, nie taka ilość, ale my nie narzekamy. Jest dobrze - mówi Super Expressowi, Marcin Miller i dodaje: - Wielu organizatorów próbuje wykorzystać pandemię, żeby zaoszczędzić na zespole, ale ja nie będę schodził ze stawek. 30 tys. to kwota wyjściowa, ale nie będę grał za 5 tysięcy. Wiadomo, że koncerty w plenerze, koncerty w klubach i telewizyjne są inaczej liczone.

Marcin Miller Boys - samochody

Marcin Miller lubi szybkie, sportowe i luksusowe samochody, ale jest też fanem klasyków. W 2019 roku był w posiadaniu Toyoty Yaris i jak mówił wtedy Super Expressowi: - Jeżdżę toyotą yaris. Znam kolegów, którzy kupują porsche czy ferrari. Ja już z tego wyrosłem. Mnie to nie pociąga, podobnie jak nadmierna prędkość. Jeżdżę przepisowo, 70 km/h, albo 90 km/h, autostrada 140 km/h. Lubię czasem wkurzać innych kierowców, jak mi mrugają światłami, a ja jadę bezpiecznie. Niech się inni spieszą i rozbijają. Ja mam prawie 50 lat i bardzo doceniam życie. Obecnie u Millera w garażu ma stać czerwony mercedes cabrio oraz luksusowy Lexus.

Wakacje po polsku – tak bawiła się ekipa VOX FM w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej
Listen on Spreaker.