Daria Marx

i

Autor: Screen shot z YouTube D A R I A "All I want for Christmas is you" w wykonaniu Darii

Mariah Carey może czuć się zagrożona? Polska wokalistka z wyjątkową wersją "All I want for Christmas is you"

2022-12-23 14:46

Utwór "All I want for Christmas" ma już prawie 30 lat! Mimo to nie starzeje się i co roku miliony ludzi na świecie wprawia w świąteczny nastrój. Wydana w 1994 roku piosenka świąteczna doczekała się wielu coverów. Tym razem ze świątecznym hitem wszech czasów zmierzyła się Daria. Jak jej poszło?

Daria śpiewa "All I want for Christmas is you"

To jeden z klasyków przedświątecznej atmosfery. Chyba nie ma na świecie osoby, która przynajmniej raz w życiu nie usłyszała "All I want for Christmas is you", szczególnie w okresie świąt Bożego Narodzenia. Choć piosenka powstała w 1994 roku, to jej brzmienie nie odbiega od współcześnie tworzonych utworów muzyki pop. W 2008 roku numer był najlepiej sprzedającym się dzwonkiem-kolędą w historii amerykańskich notowań.

CZYTAJ TAKŻE: Życzenia bożonarodzeniowe 2022 - krótkie, śmieszne, ładne. Skopiuj i wyślij rodzinie

Wielu artystów na przestrzeni lat próbowało się zmierzyć z oryginałem. Covery tej piosenki nagrywali między innymi John Mayer, Shania Twain, My Chemical Romance czy Miley Cyrus. Specjalnie dla VOX FM "All I want for Christmas is you" wykonała wokalistka Daria Marx. Pochodzącą z Polski artystkę słuchacze VOX FM kojarzą z takich numerów jak "Paranoia" czy "Never ending story". Jak jej poszło? Posłuchajcie i oceńcie sami!

Sonda
Podoba Ci się "All I want for Christmas is you" w wykonaniu Darii?
Gwiazdy składają wyjątkowe życzenia świąteczne dla słuchaczy VOX FM!