telewizja

Mariusz Kozak z Gogglebox. Przed telewizorem wyda swoją książkę?! Padła data!

2024-07-08 13:02

Mariusz Kozak to jedna z najbarwniejszych gwiazd stacji TTV. Określenie "kolorowy ptak" pasuje do niego, jak mało do kogo. Celebryta pojawia się bowiem nie tylko w Gogglebox. Przed telewizorem, ale i czynnie udziela się w sieci, gdzie opowiada m.in. o Warszawie, a także swoim życiu. Czy jest ono na tyle ciekawe, by wydał książkę?

Gogglebox. Przed telewizorem: Mariusz Kozak z własną książką?

Chyba nikt nie spodziewał się 10 lat temu, gdy ruszał program Gogglebox. Przed telewizorem, że ta produkcja TTV nie tylko utrzyma się tak długo na ekranie, ale i wykreuje tyle gwiazd. Tym bardziej, że początkowo format wzbudzał w Polsce niemałe kontrowersje. Widzowie byli bowiem oburzeni faktem, jak źle uczestnicy wypowiadają się o produkcjach telewizyjnych i serialach. A jednak - czas zrobił swoje i pokochali bohaterów Gogglebox. Przed telewizorem. Do tego stopnia, że większość z nich ma obecnie setki tysięcy obserwujących na profilach w mediach społecznościowych. Jedną z takich osób jest Mariusz Kozak, który zgromadził ponad 150 tysięcy fanów. Regularnie dzieli się z nimi opowieściami ze swojego życia, ale i przybliża ciekawostki na temat Warszawy. Ostatnio zaskoczył wyznaniem.

PAWELEC ROBI ROBOTĘ SCHRONISKO

Mariusz Kozak wyda swoją książkę?

Nic dziwnego, że profile, które prowadzi Mariusz KozakGogglebox. Przed telewizorem przyciągają uwagę. Celebryta jest bowiem na nich niezwykle naturalny. W dodatku nie skupia się tylko na sobie, ale i jego obserwatorzy mogą dowiedzieć się wielu ciekawostek. Czasem gwiazdor Gogglebox. Przed telewizorem przemyca coś o gwiazdach, na osobnym koncie opowiada o Warszawie - jednym słowem - dzieje się. Ostatnio jednak Mariusz Kozak z TTV zaskoczył swoich fanów deklaracją. Okazuje się bowiem, że już niebawem gwiazdor Gogglebox. Przed telewizorem może wydać swoją własną książkę! Fani zapytali go o to podczas jednego z Q&A. A dokładniej to "Kiedy książka albo audiobook o Warszawie?". Co ciekawe - Mariusz Kozak nie wykluczył takiej możliwości! Czekamy z niecierpliwością.