Mejk zapowiada nowy numer. “ENDORFINY” będą hitem tej wiosny? (WIDEO)

i

Autor: Screenshot Instagram/ elwiramejk Mejk zapowiada nowy numer. “ENDORFINY” będą hitem tej wiosny? (WIDEO)

Nowości disco polo

Mejk zapowiada nowy numer. “ENDORFINY” będą hitem tej wiosny? (WIDEO)

2024-03-25 23:32

Sporo się ostatnio dzieje w świecie disco polo, a zespół Mejk postanowił dodać swoje przysłowiowe trzy grosze. Zespół z Elwirą Mejk na czele zapowiedział bowiem nowy utwór, który ukaże się już za kilka dni. Czy “Endorfiny” podbiją listy przebojów i zapracują na tytuł hitu tegorocznej wiosny?

Mejk i “ENDORFINY” – nowość disco polo w przedpremierowym fragmencie

Zespół Mejk ma już na swoim koncie kilka popularnych kawałków, w tym m.in. “Tańczę z Nim do Rana”, “Ona Lubi Po Francusku” i “Halo Halo Kochanie”. Teraz jednak czas na “ENDORFINY”. Jak sam tytuł wskazuje, nowy utwór zespołu, którego liderką jest Elwira Mejk, to skoczny, energiczny utwór, który sprawdzi się zarówno jako kawałek do tańca, jak i tak zwany “czasoumilacz”.

SPRAWDŹ TEŻ: Magda Narożna dochodzi do siebie. To ON wspiera ją po operacji

Choć premiera piosenki odbędzie się dopiero 1 kwietnia, w sieci pojawił się już przedpremierowy fragment, w którym możemy zarówno usłyszeć brzmienie, jak i przyjrzeć się klipowi. Aranżacja jest iście… walentynkowa. Niech to was jednak nie zmyli – utwór “ENDORFINY” zapowiada się na porządnego kandydata do tytułu hitu tej wiosny, a może nawet roku. Jednak o tym, że zespół Mejk “dowiezie” i tym razem i podbije serca słuchaczy, przekonamy się dopiero po premierze.

10 wokalistek, którą rządzą polską sceną disco polo. Ogień nie tylko na koncertach!

VOX: torebkowe skarby