Miley Cyrus detronizuje Skolima, Defis wraca na podium! Za nami gorące notownie Best Listy VOX FM

Skolim mówi jasno „Nie dzwoń do mnie mała” i wydaje nam się, że buja. Powstała nowość, która popularnością przebije „Wyglądasz idealnie”?
Autor: YouTube.com/ SKOLIM Official Skolim mówi jasno „Nie dzwoń do mnie mała” i wydaje nam się, że buja. Powstała nowość, która popularnością przebije „Wyglądasz idealnie”?

To niekwestionowany hit ostatnich tygodni! Nic dziwnego, że Miley Cyrus "Flowers" podbiło również szczyt Best Listy VOX FM. Kto w tym tygodniu znalazł się na pudle, a kto wypadł z notowania? I gdzie trafił Skolim, zwycięzca ubiegłego tygodnia?

Best Lista VOX FM 10 marca 2023

Skolim "Nie dzwoń do mnie mała" spada z pierwszego miejsca na trzecie. Drugie miejsce zgarnia Defis "Tylko czas" a na szczycie Best Listy znalazła się w tym tygodniu Miley Cyrus "Fowers". Spadek z trzeciego miejsca na czwarte zaliczył DJ Cargo "Everybody" a pierwszą piątkę w tym tygodniu zamykają Piękni i Młodzi "Czułe słowa (My oh my)".

CZYTAJ TAKŻE: TVP jasno o występie Blanki na Eurowizji. Stacja nie pozostawia wątpliwości!

Wśród propozycji znalazła się między innymi Roxie Węgiel "Miasto", Top Girls "To nie tak miało być" czy Doda "Zatańczę z aniołami". Wśród zagranicznych numerów Ava Max "Dancing's done", Dayana "Best for you" oraz Pnau/Khalid "Hard Way". Z notowaniem pożegnały się za to trzy numery: Olivia Addams "Telepathy", Mejk "Piękne czasy" i Kav Verhhouzr "La to Amsterdam"

VOX: torebkowe skarby

Rozpoznasz największe hity disco polo po zaledwie jednym wersie? Sprawdźmy! QUIZ

Rozpoznasz największe hity disco polo po zaledwie jednym wersie? Sprawdźmy! QUIZ

Pytanie 1 z 6
„U stóp Ci złożę cały świat…” to fragment piosenki…
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany