Skolim mówi jasno „Nie dzwoń do mnie mała” i wydaje nam się, że buja. Powstała nowość, która popularnością przebije „Wyglądasz idealnie”?

i

Autor: YouTube.com/ SKOLIM Official Skolim mówi jasno „Nie dzwoń do mnie mała” i wydaje nam się, że buja. Powstała nowość, która popularnością przebije „Wyglądasz idealnie”?

Miley Cyrus detronizuje Skolima, Defis wraca na podium! Za nami gorące notownie Best Listy VOX FM

2023-03-10 20:00

To niekwestionowany hit ostatnich tygodni! Nic dziwnego, że Miley Cyrus "Flowers" podbiło również szczyt Best Listy VOX FM. Kto w tym tygodniu znalazł się na pudle, a kto wypadł z notowania? I gdzie trafił Skolim, zwycięzca ubiegłego tygodnia?

Best Lista VOX FM 10 marca 2023

Skolim "Nie dzwoń do mnie mała" spada z pierwszego miejsca na trzecie. Drugie miejsce zgarnia Defis "Tylko czas" a na szczycie Best Listy znalazła się w tym tygodniu Miley Cyrus "Fowers". Spadek z trzeciego miejsca na czwarte zaliczył DJ Cargo "Everybody" a pierwszą piątkę w tym tygodniu zamykają Piękni i Młodzi "Czułe słowa (My oh my)".

CZYTAJ TAKŻE: TVP jasno o występie Blanki na Eurowizji. Stacja nie pozostawia wątpliwości!

Wśród propozycji znalazła się między innymi Roxie Węgiel "Miasto", Top Girls "To nie tak miało być" czy Doda "Zatańczę z aniołami". Wśród zagranicznych numerów Ava Max "Dancing's done", Dayana "Best for you" oraz Pnau/Khalid "Hard Way". Z notowaniem pożegnały się za to trzy numery: Olivia Addams "Telepathy", Mejk "Piękne czasy" i Kav Verhhouzr "La to Amsterdam"

VOX: torebkowe skarby

Rozpoznasz największe hity disco polo po zaledwie jednym wersie? Sprawdźmy! QUIZ

Rozpoznasz największe hity disco polo po zaledwie jednym wersie? Sprawdźmy! QUIZ

Pytanie 1 z 6
„U stóp Ci złożę cały świat…” to fragment piosenki…