Bartek D-bomb na Najlepszym Koncercie Świata

i

Autor: screen/instagram @dbomb_bartek Gwiadza disco polo zaprasza słuchaczy VOX FM na swój koncert

Najlepszy Koncert Świata 2022 - D-bomb zaprasza na imprezę VOX FM! Gdzie i kiedy wystąpi? [WIDEO]

2022-05-19 12:10

Już w ten piątek (20 maja) największe gwiazdy disco polo rozgrzeją do czerwoności scenę w Poznaniu. Właśnie tam odbędzie się pierwszy z tegorocznych Najlepszych Koncertów Świata. Wśród artystów wystąpi również D-bomb, który przygotował dla słuchaczy specjalne nagranie.

D-bomb wśród gwiazd na scenie w Poznaniu

Trybuny ziemne jeziora Malta w Poznaniu - to adres, który w najbliższy piątek (20 maja) powinni znać wszyscy fani disco polo. Największe gwiazdy znane z anteny radia VOX FM wystąpią tam podczas pierwszego w tym roku Najlepszego Koncertu Świata.

"O Ela, Ela", "Jesteś ideałem" czy "Lubię kiedy" to tylko niektóre z jego największych hitów, które na imprezach nuci cała Polska. Tego artysty nie mogło zabraknąć na naszej mobilnej scenie. Na najważniejsze wydarzenie muzyczne tej wiosny D-bomb zaprasza słuchaczy VOX FM osobiście w wyjątkowym nagraniu.

CZYTAJ TAKŻE: Camasutra zaprasza na imprezę VOX FM! Gdzie i kiedy wystąpi? [WIDEO]

D-bomb zaprasza na Najlepszy Koncert Świata w Poznaniu

Najlepszy Koncert Świata 2022 - Poznań - kto zagra

Już w ten piątek (20 maja) rusza trasa Najlepszych Koncertów Świata. Pierwszy z nich zagramy na Trybunach Ziemnych nad jeziorem Malta, gdzie warto pojawić się już o godzinie 18:00. Pierwsza Zmiana w składzie Norbert Bieńkowski, Konrad Piwowarski i Paweł Pawelec będą rozgrzewać Was przed występami gwiazd. Zaprezentują się też dla Was na żywo jako Poranne Wyjce, śpiewając ulubione przeróbki.

CZYTAJ TAKŻE: Najlepszy Koncert Świata 2022 - jaka będzie pogoda w Poznaniu? prognoza na piątek

Towarzyszyć im będzie Krzysiek Skrzypkowski, który zza konsolety będzie odpowiadał za to, by przed koncertem nie zabrakło dobrej muzyki pod sceną. Po godzinie 20:00 na scenie zobaczycie największe gwiazdy disco polo. Kto zagra sprawdzicie tutaj [KLIK] a dla tych, którzy nie mogą zjawić się osobiście przygotowaliśmy transmisję na żywo. Tu możecie sprawdzić jak oglądać to wydarzenie z dowolnego miejsca [KLIK]

Sonda
Najlepszy Koncert Świata - w którym mieście widzimy się pod sceną?