Discoboys - „Mały Miś” przedpremierowo tylko w VOX FM. Kiedy?

i

Autor: YouTube.com/ Wydawnictwo Muzyczne Folk Discoboys - „Mały Miś” przedpremierowo tylko w VOX FM. Kiedy?

Najlpeszy Koncert Świata 2022 - DiscoBoys zapraszają na imprezę VOX FM! Gdzie i kiedy wystąpią? [WIDEO]

2022-06-09 16:22

Nasz truck z mobilną sceną już niedługo dotrze do Trójmiasta! To właśnie tam rozstawimy naszą wyjątkową, mobilną scenę i zagramy dla Was kolejny Najlepszy Koncert Świata. Wśród gwiazd na scenie między innymi DiscoBoys - zobaczcie wideo z zaproszeniem od wokalisty zespołu - Kamila Kossakowskiego.

DiscoBoys na scenie VOX FM w Gdyni

DiscoBoys to młody zespół na scenie disco polo. Do najpopularniejszych piosenek grupy należą numery takie jak: Niebieskie oczy, Mały miś czy też Zarąbista Blondi, do której powstał cover Zarąbisty Brunet. Jego liderem jest Kamil Kossowski. Ostatnio zrobiło się o nim bardzo głośno za sprawą walki w High League. Stoczył on walkę z popularnym w internecie Lukas TV. To była ich druga walka, jednak podczas pierwszej bili się w trzy osoby. Wokalista disco polo ciężko trenował, aby być przygotowany w stu procentach do walki, która odbyła się 4 czerwca w Ergo Arenie. Kamilowi ostatecznie udało się zwyciężyć i zaliczyć rewanż.

Na scenie zdecydowanie prezentuje łagodniejsze oblicze, a pod sceną fanki topnieją od jego głosu i spojrzenia. I dokładnie tego możemy spodziewać się w Gdyni, gdzie już w ten piątek (10 czerwca) formacja DiscoBoys wystąpi specjalnie dla słuchaczy VOX FM. Zobaczcie wideo z zapowiedzią imprezy od Kamila Kossakowskiego:

CZYTAJ TAKŻE: High League 3. Kossakowski (Discoboys) o walce: Nie będzie miejsca ani czasu na przytulanie

Disco Boys zapraszają na Najlepszy Koncert Świata w Gdyni

Najlepszy Koncert Świata - Gdynia 2022

Przy wyjątkowe, mobilnej scenie na Skwerze Kościuszki warto pojawić się już o godzinie 18:00. Prowadzący w składzie Norbert Bieńkowski, Konrad Piwowarski i Paweł Pawelec będą rozgrzewać publiczność konkursami i mnóstwem atrakcji, w których do zgarnięcia będą radiowe gadżety.

O muzyczną rozgrzewkę zadba zza swojej konsolety Krzysiek Skrzypkowski. Występy gwiazd rozpoczną się o godzinie 20:00. Wcześniej, bo przez cały piątek, program nadawany będzie na żywo z ulic Gdyni. Planowane są również łączenia z prezenterami. Szczegóły znajdziecie tutaj: Najlepszy Koncert Świata 2022 - Gdynia. kto gra? Gdzie i o której start imprezy VOX FM?

Najlepszy Koncert Świata 2022 Gdynia - kto wystąpi?

  • Miłypan
  • Topky
  • Ronnie Ferrari
  • Dede Negra
  • Mejk
  • D-Bomb
  • Extazy
  • Bedi
  • Eratox
  • Discoboys
Sonda
Najlepszy Koncert Świata - w którym mieście widzimy się pod sceną?