High League 3. Kossakowski (Discoboys) zapowiada rewanż: Nie będzie miejsca ani czasu na przytulanie

i

Autor: Instagram.com/kamil_kossakowski High League 3. Kossakowski (Discoboys) zapowiada rewanż: Nie będzie miejsca ani czasu na przytulanie

High League 3. Kossakowski (Discoboys) o walce: Nie będzie miejsca ani czasu na przytulanie

2022-05-26 11:55

Do High League 3 został tydzień. Gala odbędzie się 4 czerwca w sopockiej Ergo Arenie. Podczas imprezy dojdzie do rewanżu z pierwszej gali. Kamil Kossakowski (Discoboys) ponownie zmierzy się z Łukaszem „Lukas TV” Wdowiakiem. Wokalista disco polo zapowiada ostrą walkę.

Gala High League 3 odbędzie się 4 czerwca w sopockiej Ergo Arenie. Organizatorzy ogłosili już pełną listę zawodników. Fani disco polo z pewnością nie mogą doczekać się walki Kamila Kossakowskiego (Discoboys), którego przeciwnikiem będzie youtuber, Łukasz „Lukas TV” Wdowiak. panowie spotkali się już na High League 1. Wynik tego starcia nie wszystkim się podobał, nie obyło się bez kontrowersji. Podczas walki Kossakowski - Wdowiak na ring wskoczył jeszcze Sebastian „Bunio” Szabunio. Pierwszy odpadł Kossakowski, który pokazał się fanom z dobrej strony. Rywale atakowali go we dwóch,a mimo to Kamil potrafił oddawać ciosy, a w pewnych momentach nawet zagrozić. Dlatego -  „czas na rewanż” - napisał na swoim Instagramie Kamil Kossakowski zaraz po ogłoszeniu karty walk High League 3. Gwiazdor disco polo trenuje w pocie czoła. Na jego Instagramie można zobaczyć nagrania z treningów. Jest tez konkretna deklaracja dotycząca walk.

ZOBACZ TEŻ: High League 3. Kiedy, gdzie i o której oglądać? Ile kosztuje ppv High League 3? Jak wygląda karta walk?

Nie będzie miejsca ani czasu na przytulanie - grozi rywalowi Kamil Kossakowski na Instagramie.

W odpowiedzi fani zostawiają wymowne komentarze: - #muremzakossakowskim. Jak myślisz, kto wygra to starcie?

Sonda
High League 3. Kto wygra walkę - Kamil Kossakowski vs Łukasz „Lukas TV” Wdowiak?
Marcin Miller zaprasza na Najlepszy Koncert Świata VOX FM w Rzeszowie