High League 3. Kiedy, gdzie i o której oglądać? Ile kosztuje ppv High League 3? Jak wygląda karta walk?

i

Autor: Instagram.com/highleague_official High League 3. Kiedy, gdzie i o której oglądać? Ile kosztuje ppv High League 3? Jak wygląda karta walk?

High League 3. Kiedy, gdzie i o której oglądać? Ile kosztuje ppv High League 3? Jak wygląda karta walk?

2022-05-05 15:59

High League 3 odbędzie się 4 czerwca. Kiedy i gdzie oglądać? Ile kosztuje ppv High League 3? O której godzinie rozpoczyna się gala High League 3 i jak prezentuje się karta walk? Te pytania nurtowały fanów odkąd organizatorzy ogłosili datę imprezy. Poniżej wszystkie informacje dotyczące High League 3.

Gala High League 3 odbędzie się 4 czerwca w sopockiej Ergo Arenie. Organizatorzy ogłosili już pełną listę zawodników. Karta walk została odkryta i trzeba przyznać, że publiczność raczej nie będzie narzekać na nudę. High League 3 będzie można oglądać na żywo w Sopocie – bilety od 99 zł, ale także w Internecie za pośrednictwem wykupionego wcześniej dostępu ppv. Fani disco polo z pewnością nie mogą doczekać się walki Kamila Kossakowskiego (Discoboys), którego przeciwnikiem będzie youtuber, Łukasz „Lukas TV” Wdowiak. Wdowiak i Kossakowski mieli okazje się już zmierzyć podczas pierwszej gali High League. Starcie przegrał wokalista disco polo - „czas na rewanż” - napisał na swoim Instagramie Kamil Kossakowski. Emocje budzi też walka wieczoru, w której zmierzą się Alberto Simao oraz Marcin Dubiel. Do oktagonu wraca także Robert „Hardkorowy Koksu" Burneikia. Do klatki wejdą też kobiety - Aniela „Lil Masti" Bogusz zmierzy się z Zusje. Jak prezentuje się karta walk High League 3? Gdzie oglądać transmisję i ile kosztuje ppv?

ZOBACZ TEŻ: Roztańczony PGE Narodowy 2022. Artyści. Sprawdź, kto wystąpi 1 października w Warszawie

Gala High League 3. Karta walk

  • Alberto Simao vs Marcin Dubiel - walka wieczoru
  • Robert „Robur WK" Orzechowski vs Robert „Hardkorowy Koksu" Burneika - co-main event
  • Aniela „Lil Masti" Bogusz vs Kamila „Zusje" Smogulecka - walka na zasadach boksu birmańskiego
  • Denis „Bad Boy" Załęcki vs Mateusz „Don Diego" Kubiszyn
  • Ewa Brodnicka vs Kamila „Kamiszka" Wybrańczyk
  • Łukasz „Lukas TV" Wdowiak vs Kamil Kossakowski
  • Alan „Alan Człowieku" Godziński vs Przemysław „Kolar" Kolarczyk
  • Paweł „Scarface" Bomba vs Mateusz „Tarzan" Leśniak

Gala High League 3. Gdzie i o której godzinie oglądać?

Gala High League 3 odbędzie się Ergo Arenie Spot, 4 czerwca. Start imprezy o 20:00, o tej godzinie będzie można oglądać także Gala High League 3 przez Internet. Jedynym miejscem, w którym transmisja Gala High League 3 online zostanie pokazana jest strona internetowa federacji. Ceny za dostęp powinny być takie same jak w przypadku drugiej gali. Podstawowa licencja kosztowała 27,99 zł, a premium 32 zł. Dodatkowa opłata dała jednak lepszą jakość transmisji, dostęp do Hejt Roomu oraz siedmiodniowy dostęp do zapisu gali.

Najlepszy Koncert Świata VOX FM - Poranne Wyjce na żywo

QUIZ. Pamiętacie najsłynniejsze walki w kategorii ciężkiej w historii?

Pytanie 1 z 10
Którego Polaka pokonał w finale turnieju olimpijskiego (kategoria półciężka) w Rzymie Muhammad Ali (wtedy Cassius Clay)?