Nie żyje gwiazda disco polo Agnieszka Mazurek. Była wokalistką Lider Dance

i

Autor: Facebook.com/LiderDance Nie żyje gwiazda disco polo Agnieszka Mazurek. Była wokalistką Lider Dance

Nie żyje gwiazda disco polo Agnieszka Mazurek. Była wokalistką Lider Dance

2022-04-13 12:05

Smutna informacja pojawiła się w świecie disco polo. Zmarła Agnieszka Mazurek, wokalista grupy Lider Dance. Na oficjalnym profilu grupy pojawiło się wzruszające pożegnanie, które łamie serca. "Cały czas nie możemy w to uwierzyć, już nie ma Cię wśród Nas…" - piszą koledzy z zespołu. Pogrążeni w żałobie fani składają najszczersze kondolencje.

Nie żyje jedna z najbardziej uzdolnionych wokalistek polskiej muzyki disco Agnieszka Mazurek. Wokalistka grupy Lider Dance zmarła nagle, o czym poinformowali w mediach społecznościowych jej koledzy z zespołu. Na oficjalnym profilu grupy na Facebooku pojawiło się wzruszające pożegnanie, które łamie serca. "Cały czas nie możemy w to uwierzyć, już nie ma Cię wśród Nas… Już nigdy nie zobaczymy Twojej roześmianej buzi, nie usłyszymy Twojego pięknego głosu. Dziękujemy Ci za każdą spędzoną z Tobą chwilę, każdą zaśpiewaną wspólnie piosenkę i każdy uśmiech, który wywołałaś na naszych twarzach. Zawsze będziemy Cię kochać. Zawsze będziemy o Tobie myśleć. Na zawsze pozostaniesz w naszych sercach." - piszą współpracownicy zmarłej Agnieszki.

Wokalistka Lider Dance nie żyje. "Taka młoda, piękna, utalentowana..."

Pogrążeni w żałobie fani zespołu składają najszczersze kondolencje i wyrazy współczucia. " Ciężko w to uwierzyć.... Taka młoda, piękna, utalentowana.... wyrazy współczucia", " O mój Boże!!!! Tragiczna wiadomość! Niech spoczywa w pokoju, a pamięć Jej pozostanie dzieki piosenkom i teledyskom! Wyrazy współczucia dla rodziny i najbliższych !" - piszą w komentarzach poruszeni tą tragiczną wiadomością fani artystki.

Agnieszka Mazurek od 2014 roku tworzyła zespół Lider Dance wspólnie z Marcinem Madajskim oraz Marcinem Tomczykiem. Na koncie formacji Lider Dance są m.in. takie przeboje jak "Zaczarowałaś mnie" (w momencie pisania tego artykułu ma 8,6 milionów wyświetleń w serwisie YouTube) i "Tak bardzo kocham" (odpowiednio 6,8 miliona wyświetleń na YouTube). Wcześniej z grupą była związana Karolina Michalak, z którą zespół nagrał swoje pierwsze przeboje.