Noc poślubna Radka Liszewskiego poniżej oczekiwań. Intymne wyznanie gwiazdy

i

Autor: AKPA Noc poślubna Radka Liszewskiego poniżej oczekiwań. Intymne wyznanie gwiazdy

Noc poślubna Radka Liszewskiego poniżej oczekiwań. Intymne wyznanie gwiazdy

2023-03-07 15:15

Noc poślubna wokalisty zespołu Weekend nie upłynęła po jego myśli. Radek Liszewski bez skrupułów opowiedział o tym w programie Śluby gwiazd, w rozmowie z Izabelą Janachowską-Jabłońską. Prowadząca nie dowierzała, w to, co usłyszała. Wyraźnie zaciekawiona, z wrażenia poprawiła się na fotelu. Internauci również nie kryją szoku intymnym wyznaniem!

Spis treści

  1. Noc poślubna Radka Liszewskiego 

Noc poślubna Radka Liszewskiego wywołała spore emocje wśród jego fanów, ale także internautów, którzy po prostu kojarzą jedną lub dwie jego piosenki. Artysta związany z zespołem Weekend uchodzi za wzór męża. Fani od kilku, jak nie kilkunastu lat nie mogą przestać zachwycać się jego szczęśliwym, niemedialnym związkiem i najważniejsze niekontrowersyjnym. Bez skandali przemierza uczciwie przez życie. Tak naprawdę Radek i Dorota Liszewscy poznali się na dyskotece w Augustowie w latach 90. Przyrzekali sobie przed ołtarzem miłość, wierność i uczciwość małżeńską 17 kwietnia 1995 roku. Oznacza to, że w 2023 roku będą świętować 28. rocznicę ślubu. Wokalista zespołu Weekend wciąż jednak pamięta, jak wyglądała jego pierwsza noc żoną. Nie poszło po jego myśli.

Żona Radka Liszewskiego oczarowała internautów! Razem wyglądają przepięknie [ZDJĘCIA]

Noc poślubna Radka Liszewskiego 

Do dziś żona Radka Liszewskiego zachwyca fanów, ale teraz dodatkowo wzbudza podziw. Szczególnie ze względu na noc poślubną, którą wspominają z dużym uśmiechem. Okazuje się, że para nie mogła skosztować małżeńskiej miłości, bo w pokoju, w którym mieli spać byli goście.

Nigdy nie zapomnę nocy poślubnej - powiedział spoglądając na żonę, Radosław Liszewski w programie Śluby Gwiazd.  

Fajnie, że chcesz o tym opowiedzieć! Zamieniamy się w słuch - powiedziała Izabela Janachowska-Jabłońska, poprawiając się jednocześnie w fotelu. 

Słuchaj. Pojechaliśmy na noc poślubną, do naszego pokoju, do bloku, a w naszym pokoju sześć, siedem osób spało - powiedział z żalem Radek Liszewski.

Angelika Żmijewska w SEKSOWNEJ sukience. Internauci oniemieli na TEN widok

Radek Liszewski - Jest Weekend w VOX FM

Nam tylko łóżko zostało - wtrąciła żona Radka Liszewskiego.

Rodzina zjechała, goście, znajomi, nie mieliśmy gdzie wszystkich położyć, więc każdy gdzie mógł, tam się położył - uśmiał się wokalista zespołu Weekend. 

Radek Liszewski wykazał się dużą szczerością i nikt nie spodziewał się takiego intymnego wyznania. Pokazał jednocześnie duży dystans do siebie. W tej samej rozmowie ujawnił, jaki jest przepis na sukces. Argumentował, że życie jest za krótkie, dlatego kłótnie w jego związku nie trwają miesiącami. Jeśli Dorota wybuchnie, to ja ją ugaszę, a jak ja to ona mnie. Ona jest moją żoną, kochanką i kumpelą. Ja jej nie daję powodów do zazdrości i nie szukam przygód. Jeśli ktoś szuka deszczu, to go znajdzie. Ja tego nie potrzebuję. Jestem szczęśliwym facetem z poukładamy życiem, powiedział Radek Liszewski.

QUIZ. Jak dobrze pamiętasz piosenki disco polo lat 90.?

Pytanie 1 z 10
Zaczynamy od rozgrzewki! "Jolka, Jolka" to klasyk disco polo z 1996 roku. Który zespół wykonuje ten utwór: