Nowy teledysk Skolima wręcz ocieka seksem! Internauci zachwycają się króliczkiem z Palermo

i

Autor: Youtube.com/SKOLIM Official

król latino

Nowy teledysk Skolima wręcz ocieka seksem! Internauci zachwycają się króliczkiem z "Palermo"

2023-08-24 19:04

Skolim znowu rozbił bank wyświetleń, a w dodatku rozpalił zmysły swoich fanów! Pod numerem "Palermo" wybiło już ponad 1,5 miliona wyświetleń, a odbiorcy artysty zachwycają się nie tylko warstwą muzyczną, ale i teledyskiem. A w tym dzieje się naprawdę wiele i nie brakuje odsłoniętych ciał! Jest bardzo gorąco!

Skolim rozbudził wyobraźnię fanów

Patrząc na twórczość Skolima można chyba spokojnie powiedzieć, że Skolim i kontrowersje to synonimy. Muzyk regularnie udowadnia to za sprawą swoich teledysków, zdjęć dodawanych do sieci, a także intymnych wyzwań. Praktycznie w każdym wideo do numeru Konrada możemy oglądać piękne kobiety eksponujące swoje wdzięki, a i sam wokalista nie wstydzi się prężyć swojej rozbudowanej klaty. Jakiś czas temu piosenkarz dodał do sieci nawet swoje nagie zdjęcie! Co nie umknęło uwadze internautów. Jednak to głównie za sprawą piosenek fani kochają Konrada. A ten ma na swoim koncie wielomilionowe hity, m.in. "Wyglądasz idealnie", "Kiss me baby", "Nie dzwoń do mnie mała", czy "Temperatura". Ostatnio wokalista wydał natomiast numer "Palermo" i w sieci zawrzało. Nie tylko za sprawą muzyki i tekstu.

Cały Ja - Skolim

Gorące sceny w "Palermo"

Konrad Skolimowski po raz kolejny przygotował dla swoich fanów prawdziwą petardę muzyczną. Jednak mocno uwagę przykuwa Jednak też i sam teledysk do piosenki. Możemy w niej oglądać Skolima bez koszulki. I oczywiście, jak zawsze nie jest sam. Towarzyszy mu piękną dziewczyna w czarnych uszach króliczka. Sami nie wiemy czy Skolim chciał tym nawiązać do króliczków Playboy'a i zrobić z siebie Hugh Hefnera, czy może jednak ta stylizacja miała nawiązywać do Ariany Grande, ale jedno jest pewne - było namiętnie i gorąco. W innych scenach możemy oglądać m.in. ujęcia na dziewczynę, która zmysłowo patrzy w kamerę i w kostiumie kąpielowym wchodzi do basenu. Nic dziwnego, że przy takich scenach fani w komentarzach oszaleli i nie mogą wyjść z podziwu. Zresztą - nie pierwszy raz.

Jak dobrze znasz Skolima? Quiz dla fanów

Pytanie 1 z 10
Jak ma na imię Skolim?