Od tej piosenki wszystko się zaczęło! Mejk odświeżył swój pierwszy hit - „Dla Ciebie”. Jak brzmi?

i

Autor: Instagram.com/elwiramejk Od tej piosenki wszystko się zaczęło! Mejk odświeżył swój pierwszy hit - „Dla Ciebie”. Jak brzmi?

Od tej piosenki wszystko się zaczęło! Mejk odświeżył swój pierwszy hit - „Dla Ciebie”. Jak brzmi?

2022-01-27 5:52

„Dla Ciebie” to debiutancki singiel zespołu Mejk. Kawałek wydany w 1999 roku przyniósł sławę grupie disco polo z Morąga. Po ponad 20 latach formacja postanowiła o nim przypomnieć. Do sieci właśnie trafił utwór „Dla Ciebie” w zremasterowanej wersji. - „Zabieramy was w Fajne czasy” - napisał zespół Mejk.

Jakiś czas temu Elwira Mejk zapowiadała, że zespół zamierza odświeżyć hity sprzed lat. Na pierwszy ogień poszedł utwór „Dla Ciebie”

„Dla Ciebie”, to pierwszy utwór MEJK z 1999 roku, który rozpoczął karierę zespołu. Od tego czasu miał kilka innych interpretacji, które można znaleźć w sieci. Jednak największą popularnością i sentymentem, wciąż cieszy się pierwotna wersja piosenki. Stąd remastered oryginału, z pięknymi obrazkami. Zabieramy Was w „Fajne czasy” - czytamy pod klipem w serwisie YouTube.

Po publikacji zremasterowanej wersji „Dla Ciebie” fani zespołu Mejk zostawiają mnóstwo pozytywnych komentarzy i czekają na kolejne tego typu utwory.

ZOBACZ TEŻ: Letni i Marcin Miller (Boys) nagrali najlepszy kawałek z płyty? „Dzień to za mało” już w sieci

- Kawał dobrej roboty!:)

- Mimo, że to już ma 23 lata nigdy się nie zestarzeje. Na zawsze będzie w kanonie polskiej muzyki tanecznej. Teraz czekam na kolejne odgrzane kotlety a także na wydanie nowej płyty długogrającej.

- Ponadczasowa piosenka klasyka disco polo nogi same rwą się do tańca kawał dobrej roboty - komentują internauci.

Muzykę do piosenki „Dla Ciebie” zespołu Mejk napisał Jarosław Łabudziński, słowa  - Elwira Mejk. Za remastering odpowiada Bartłomiej Krzemiński. W planach zespołu Mejk jest odświeżenie jeszcze dwóch piosenek. Jedną  nich prawdopodobnie będzie utwór pod tytułem „Dotknij mnie".

Mydełko Fa i inne szlagiery. Pamiętasz Galę Piosenki Chodnikowej? QUIZ

Pytanie 1 z 9
Na początek coś łatwego. Gala Piosenki Chodnikowej odbyła się w...