Pamiętacie „Everybody” i Backstreet Boys? Little Big zrobili to lepiej?!

2021-06-09 11:49 AM.
Pamiętacie „Everybody” i Backstreet Boys? Little Big zrobili to lepiej?!
Autor: Youtube.com/ Little Big Pamiętacie „Everybody” i Backstreet Boys? Little Big zrobili to lepiej?!

Niedoszli reprezentanci Rosji w Konkursie Piosenki Eurowizji nie przestają zaskakiwać. Twórcy hitu „Skibidi” sięgnęli po najwieksze popowe hity ostatnich lat. Grupa nagrała EP-kę z z coverami, a ich wersja „Everybody (Backstreet's Back)” jest nawet lepsza od oryginału. Musisz to zobaczyć!

Little Big, to zespół, który w ubiegłym roku był typowany jako faworyt konkursu Eurowizji w Rotterdmie. Zresztą teledysk do eurowizyjnej propozycji rosyjskiego zespołu wciąż jest najchętniej oglądanym wideo na oficjalnym kanale wydarzenia na YouTube. Klip do „Uno” ma ponad 205 milionów odsłon. Jednak Little Big nie zamierza tylko odcinać kuponów od sławy i nadal pracuje na sukces. Zespół, który kilka lat temu skradł serca polskich fanów utworem „Skibidi” postanowił wziąć na warsztat kultowe hity i wydać EP-kę pod tytułem „Covers”. Pierwszym singlem promującym wydawnictwo jest „Everybody (Backstreet's Back)” jeden najpopularniejszych utworów lat 90. Kawałek pochodzi z drugiego albumu -„Backstreet’s Back” - zespołu Backstreet Boys wydany w 1997.

Wersja Little Big zaskakuje. Mimo, że dla wielu osób dorastających w latach 90. ten utwór to klasyk, a wiadomo, że klasyków lepiej nie ruszać, bo to z założenia raczej się nie udaje, to w tym przypadku było warto. Zobacz najnowszą produkcję Little Big.

Była królową disco polo. Hity Shazzy znał każdy. W tym Quizie musisz mieć przynajmniej 8/10 punktów

Pytanie 1 z 10
W piosence "Bierz co chcesz" Shazza śpiewa:
Reprezentacja Polski przyjechała do Gdańska
Nasi Partnerzy polecają