Patrycja Tuchlińska

i

Autor: screen z Instagram/@patrycja.tuchlinska

kim jest?

Kim jest Patrycja Tuchlińska? Wszystko co musisz wiedzieć o partnerce Józefa Wojciechowskiego

2024-06-21 15:36

Patrycja Tuchlińska słynie z życia w luksusie, pięknych torebek i sukienek, a także bajkowych zagranicznych wojaży. Kim jest 29-latka, która od kilku lat tworzy związek z biznesmenem? Józef Wojciechowski jest od niej starszy o 48 lat!

Kim jest Patrycja Tuchlińska? O kobiecie zrobiło się głośno w momencie, gdy pojawiła się u boku dużo starszego od siebie miliardera z Polski. Mowa o Józefie Wojciechowskim - biznesmenie, który jest głównym udziałowcem firmy deweloperskiej JW Construction, a dodatkowo ma pod swoimi skrzydłami kilka inwestycjami, w tym luksusowy hotel Czarny Potok w Krynicy-Zdroju. To właśnie w tym miejscu Wojciechowski poznał Tuchlińską, gdy ta mając 23 lata spełniała się w roli modelki i brała udział w pokazie Evy Minge. Po raz pierwszy kobieta pojawiła się u boku dużo starszego od siebie miliardera w 2018 roku na otwarciu jego jednej z inwestycji. Para od razu wzbudziła zainteresowanie mediów i publiczności i choć wiele osób wróżyło im krótką przygodę, to okazało się że znajomość przyniosła im wspólne życie i... dwójkę dzieci.

ZOBACZ TAKŻE: Sylwia Bomba z Gogglebox. Przed telewizorem wrzuciła szokujące nagranie. Fanom łzy napłynęły do oczu

Pawelec robi robotę Kawiarnia

Patrycja Tuchlińska - wiek, wzrost

Ile lat ma Patrycja Tuchlińska? Dokłada data urodzenia celebrytki nie jest znana, jednak wiemy, że obecnie ma 29 lat. Internauci zastanawiają się także, ile wzrostu ma Patrycja Tuchlińska. Według informacji zamieszczonych na stronie MaxModels, kobieta mierzy 178 cm wzrostu.

Patrycja Tuchlińska - partner

Kim jest partner Patrycji Tuchlińskiej? Jak już wspominaliśmy, wybrankiem serca celebrytki jest 77-letni polski miliarder Józef Wojciechowski. Tuchlińska poznała biznesmena mając 23 lata, a do ich pierwszego spotkania doszło podczas pokazu mody Evy Minge w Krynicy-Zdrój.

ZOBACZ TAKŻE: Ona ma 29 lat, a on 77. Kim jest ukochana bogatego Polaka? Patrycja Tuchlińska i Józef Wojciechowski znów zostali rodzicami!

Patrycja Tuchlińska - dzieci

Czy Patrycja Tuchlińska ma dzieci? Nie jest tajemnicą, że ze związku z Józefem Wojciechowskim kobieta ma dwójkę dzieci. Trzy lata temu Tuchlińska urodziła syna Augusta, a niedawno media ogłaszały, że na świat przyszła ich córka Aurora.

Patrycja Tuchlińska - kiedyś

Jak kiedyś wyglądała Patrycja Tuchlińska? Jeśli zastanawiacie się jak dawniej wyglądała ukochana miliardera, możecie znaleźć jej stare zdjęcia w serwisie MaxModels, a także w naszej galerii poniżej.

Patrycja Tuchlińska - Instagram

Patrycja Tuchlińska jest aktywna na Instagramie, gdzie dzieli się z internautami swoim bajkowym życiem. Często publikuje fotki z prywatnego odrzutowca, z drogich wakacji i przyjęć, na które zwykłe osoby nie są zapraszane. Celebrytkę znajdziecie w social mediahc pod nazwą @patrycja.tuchlinska.