Playboys z nowością „Żyć bez Ciebie”. Miłość i klimat lat 90. - kawałek idealny na walentynki

i

Autor: Youtube.com/Vanila Records

Playboys z nowością „Żyć bez Ciebie”. Miłość i klimat lat 90. - kawałek idealny na walentynki

2022-02-14 10:00

Zespół Playboys zaskoczył fanów nowością na walentynki. Twórcy hitu „Lejde” z okazji dnia zakochanych wydali kawałek pod tytułem „ Żyć bez Ciebie”. Czy ta piosenka stanie się hitem i zdobędzie serca fanów disco polo?

„Wielkie wejście Playboys” - piszą zachwyceni nową piosenką fani. Utwór pod tytułem „Żyć bez Ciebie” trafił do sieci w formie zapisu audio. Nie wiadomo czy powstanie do niego teledysk, ale miłośnicy muzyki tanecznej nie mają wątpliwości, że ten utwór to kawał dobrego disco polo. Grupa Playboys z Kubą Urbańskim na czele już nie raz udowodniła, ze świetnie czuje się w klimacie lat 90. Przykładem może być przedostatni kawałek pod tytułem „Czy pamiętasz jak”. W najnowszej produkcji formacja znów sięga po dobrze znane dźwięki. Tym razem Kuba Urbański łączy romantyzm z disco.

ZOBACZ TEŻ: Ta nowość może zaskoczyć. Rockowe brzmienie zespołu Daj To Głośniej. Grupa zmienia styl?

- Uwielbiam taki klimat, a modulacja na końcu dodaje jeszcze więcej emocji.

- Słucham i świat wokół przestaje istnieć. Przecudna premierka, serdecznie gratuluję.

- Coś pięknego. Takich utworów chce się słuchać. Super że wiele zespołów wraca do korzeni starego i dobrego Disco - komentują internauci.

Muzykę i słowa do najnowszej piosenki zespołu Playboys napisał Kuba Urbański. Za aranż do „Żyć bez Ciebie” odpowiada Paweł Głębocki.

Defis „Kolorowe sny”

QUIZ: Miłość i walentynki w PRL-u

Pytanie 1 z 10
Najczęstszy prezent walentynkowy w PRL: