Pożegnanie lata w Iłowie 2022. Wielki koncert disco polo już 25 sierpnia

i

Autor: materiały prasowe Pożegnanie lata w Iłowie 2022. Wielki koncert disco polo już 25 sierpnia

Pożegnanie lata w Iłowie 2022. Kto wystąpi na koncercie disco polo 25 sierpnia? Gdzie oglądać?

2022-08-23 11:41

Pożegnanie lata w Iłowie 2022 już w czwartek 25 sierpnia. Tego dnia do miejscowości koło Sochaczewa zjadą fani muzyki disco polo i największe gwiazdy gatunku. W Iłowie wystąpi m.in. zespół Classic, który będzie obchodził 30. jubileusz. Kto jeszcze?

Pożegnanie Lata w Iłowie to jedna z najstarszych imprez disco polo w Polsce. 25 sierpnia 2022 wielki koncert disco polo odbędzie się już dwudziesty trzeci raz! Do miejscowości Iłów zjadą gwiazdy z najwyższej półki. Wystąpią zarówno artyści młodego pokolenia, jak i weterani sceny. Kto dokładnie?

ZOBACZ TEŻ: Disco Polo 2022 - koncerty. Kiedy i gdzie zagrają największe gwiazdy disco polo?

Pożegnanie lata w Iłowie 2022. Kto wystąpi na koncercie disco polo 25 sierpnia?

Pożegnanie lata w Iłowie to impreza pod patronatem VOX FM. Zatem na koncercie disco polo, 25 sierpnia wystąpią największe gwiazdy gatunku. Impreza będzie okazją do świętowania 30. jubileuszu zespołu Classic. Oprócz tego w Iłowie wystąpią: Power Play, Akcent, Boys, Andre, Czadoman, Łobuzy, Piękni i Młodzi, After Party, Top Girls, Milano, Extazy, Jorrgus, Szpilki, Bajorek, Weekend, MiłyPan, Defis, Bayer Full, Baby Full, Mig, Playboys, Quest, Kapitan Folk, Skolim, Exaited

Pożegnanie lata w Iłowie 2022. Gdzie oglądać koncert  25 sierpnia?

Ponieważ Pożegnanie lata w Iłowie odbędzie się w czwartek, 25 sierpnia nie każdy fan disco  polo będzie mógł sobie pozwolić na udział w imprezie. Niestety koncertu nie będzie można zobaczyć na żywo w żadnej telewizji. Ale na miejscu będą kamery Polo Tv oraz Disco Polo Music, a relację z koncertu będzie można obejrzeć w późniejszym terminie. Jednak na razie nie wiadomo kiedy dokładnie.

Mydełko Fa i inne szlagiery. Pamiętasz Galę Piosenki Chodnikowej? QUIZ

Mydełko Fa i inne szlagiery. Pamiętasz Galę Piosenki Chodnikowej? QUIZ

Pytanie 1 z 9
Na początek coś łatwego. Gala Piosenki Chodnikowej odbyła się w...
Poranne wyjce - Wyglądasz idealnie (SKOLIM PARODIA)