Instagram.com / PRIME MMA.PL

i

Autor: Instagram.com / PRIME MMA.PL Prime MMA - transmisja ONLINE. Gdzie na żywo obejrzeć galę?

Prime MMA - transmisja ONLINE. Gdzie na żywo obejrzeć galę?

2022-02-17 13:36

Celebryci, streamerzy, youtuberzy zmierzą się się w klatce! Gala Prime MMA, czyli nowa federacja freakowa, zbliża się coraz większymi krokami! Już w najbliższą sobotę, 19.02.2022 roku, w oktagonie będziemy mogli obejrzeć legendarne starcia gwiazd! Kamerzysta, Lord Kruszwil, Dawid Narożny i wielu innych celebrytów zmierzą się w klatce, na oczach widzów! Sprawdź gdzie na żywo obejrzeć galę!

Szykuje się solidna porcja wrażeń. Już w najbliższą sobotę 19.02.2022 roku w łódzkiej Atlas Arenie odbędzie się pierwsza gala nowej federacji Prime MMA. Jej włodarzem jest Kasjusz Życiński, czyli Don Kasjo. W oktagonie szykuje się sporo ekscytujących starć. W walce wieczoru zmierzy się dwóch dawnych przyjaciół Kruszwil i Kamerzysta. Obaj chcą rozwiązać swój konflikt w klatce, a na jego rozstrzygnięcie czekają dawni i obecni widzowie. W klatce zawalczy też sam włodarz organizacji Don Kasjo, który zmierzy się z Mateuszem Murańskim. Podczas Prime MMA czeka nas także pierwsze starcie "freakowe" z podtekstem politycznym. Znany lewicowy publicysta Jaś Kapela, zmierzy się z prawicowym dziennikarzem Ziemowitem Piastem Kossakowskim. Podczas pierwszej konfrontacji doszło między nimi nawet do rękoczynów. Podczas Prime MMA odbędą się nie tylko męskie walki, ale także zmierzą się ze sobą kobiety. Całą kartę walk znajdziecie TUTAJ.

PORANNE_WYJCE - STARA TWOJA [DARIA - PARANOIA PARODIA]
Instagram.com / PRIME MMA.PL

i

Autor: Instagram.com / PRIME MMA.PL Prime MMA - kolejność walk. Lista zawodników, którzy wystąpią podczas gali

Prime MMA: gdzie oglądać?

Jak sami widzicie, karta walk zapowiada się ciekawie. Gala Prime Show MMA 1: Zadyma odbędzie się w łódzkiej Atlas Arenie. Ceny biletów zaczynają się od 70 zł, a kończą na 250 zł. Wejściówki na płytę podczas wydarzenia oscylują pomiędzy 150 zł a 1000 zł. Więcej o tym pisaliśmy TUTAJ. Wiele osób szuka transmisji wydarzenia w Internecie, by móc na żywo śledzić zmagania ulubieńców. Jeśli chcecie obejrzeć sportowe wydarzenie, musicie zakupić dostęp do transmisji na żywo. Cena PPV na Prime MMA rozpoczyna się od 29,99 zł. Dostęp możecie wykupić na oficjalnej stronie primemma.tv.