Przyłapała go jak pił piwo na przystanku! Czy to przekreśli ich relację NA ZAWSZE?

Przyłapała go jak pił piwo na przystanku! Czy to przekreśli ich relację NA ZAWSZE?
Autor: Canva

Czy jedno piwko może przekreślić cały ośmioletni związek? Dla Agnieszki to właśnie jedno piwko stało się pretekstem, by zablokować Adriana i nie odzywać się do niego, choć nie widzieli się kilkanaście miesięcy. Czy Pawelcowi uda się ich pogodzić?

- Miałes nie chlać! - tak mu powiedziała i... odeszła!

Ta historia nie należy do najprostszych. Jednak Paweł Pawelec jak zwykle widział światełko w tunelu. Agnieszka i Adrian są w związku od 8 lat. Razem dorobili się dwójki dzieci. On wysoki brunet, z zawodu budowlaniec zajmujący się również wykończeniówką. Ona niższa od niego, zaokrąglona tam gdzie powinna. Ich szczęście zburzył kilkunastomiesięczny pobyt Adriana w zakładzie karnym, a dokładnie to co wydarzyło się po jego wyjściu.

Bo mieli spędzić romantyczne 3 dni tylko we dwoje, nawet udało się załatwić opiekunkę do dzieciaków. Jednak do spotkania nie doszło przez wydawałoby się głupotę. Agnieszka zobaczyła jak Adrian czekając na nią na przystanku... pije piwo! Dlaczego rozwścieczyło ją to tak bardzo, że zablokowała go WSZĘDZIE i przestała się odzywać? Musicie posłuchać tej historii!

CZYTAJ TAKŻE:

Listen to "Wypił piwo na przystanku i go zostawiła!!!! KOCHAJ ALBO RZUCAJ" on Spreaker.

Kochaj Albo Rzucaj jak się zgłosić?

Do Kochaj Albo Rzucaj zgłaszać się możecie codziennie na kochajalborzucaj.voxfm.pl. Miłosne historie do usłyszenia od poniedziałku do piątku po 9:00 na antenie VOX FM oraz na stronie www.voxfm.pl w zakładce PODCASTY.

Sonda
Czy ta para powinna się pogodzić?

Spadł PIERWSZY ŚNIEG! Zobacz zdjęcia nadesłane przez słuchaczy VOX FM

Pierwsza Zmiana Komentuje w VOX FM #7
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany