„Rolnik szuka żony” 2022 – uczestnicy. Kim jest Klaudia? Wiek, miłość, gospodarstwo

i

Autor: Instagram.com/rolnikszukazonytvp „Rolnik szuka żony” 2022 – uczestnicy. Kim jest Klaudia? Wiek, miłość, gospodarstwo

„Rolnik szuka żony” 2022 – uczestnicy. Kim jest Klaudia? Wiek, miłość, gospodarstwo

2022-09-17 18:56

Kim jest Klaudia z programu „Rolnik szuka żony”? Jak nietrudno się domyślić uczestniczka 9. edycji popularnego reality-show jest rolniczką, która prowadzi duże gospodarstwo. Długowłosa blondynka skradnie z pewnością niejedno serce. Jaki jest jej wiek i czego oprócz miłości szuka w programie „Rolnik szuka żony”?

Klaudia z programu „Rolnik szuka żony” mimo młodego wieku jest bardzo zapracowana. Bohaterka show TVP prowadzi ogromne gospodarstwo, mimo młodego wieku przeżyła już zawód miłosny i doskonale wie czego chce od życia. Co jeszcze o niej wiemy?

„Rolnik szuka żony” 2022 – uczestnicy. Kim jest Klaudia? Wiek, gospodarstwo

Klaudia z programu „Rolnik szuka żony” jest jedyną kobietą w edycji 2022. Mimo, że kobiet się o wiek nie pyta, to wiadomo ile lat ma długowłosa blondynka. Klaudia ma 25 lat, jest bardzo związana z rodziną. Prowadzi gospodarstwo - plantacja świerków i ekologiczna hodowla kur niosek. Oprócz tego wspólnie z rodzicami uprawia łubin, kukurydzę i prowadzi sklep spożywczy.

ZOBACZ TEŻ: „Rolnik szuka żony” 2022. Kiedy jest pierwszy odcinek, o której godzinie i gdzie oglądać „rolnika”?

Klaudia określa się mianem kobiety niezależnej, pracowitej, lubiącej stawiać na swoim. Podkreśla, że imponują jej ludzie posiadający własne zdanie, a cechą, którą w sobie lubi jest umiejętność przyznania się do błędu, chociaż śmieje się, że przepraszanie przychodzi jej ciężko – czytamy na instagramowym profilu programu.

Klaudia z programu „Rolnik szuka żony”. Czy znajdzie miłość? Jakiego mężczyzny szuka?

Jak opisują producenci programu „Rolnik szuka żony”, Klaudia przeżyła kiedyś wielką miłość dlatego dokładnie wie czego chce. Szuka mężczyzny, który będzie gotowy przeprowadzić się do niej i ma świadomość tego czym jest życie na wsi. „ Jeśli chodzi o wygląd mężczyzny, zwraca uwagę na uśmiech, lubi zadbane dłonie i wolałaby, aby partner był od niej wyższy. Odpowiedzialność, komunikatywność, szczerość, zaradność i pracowitość to cechy, które mogą przyciągnąć jej uwagę i których z pewnością będzie wypatrywać. Nie chciałaby, aby partner palił papierosy czy był po rozwodzie lub miał dzieci. Marzy jej się pełna rodzina – troje dzieci, kochający mąż, mały domowy piesek i jeden pies pilnujący podwórka”.

Sonda
Będziesz ogladać "Rolnik szuka żony" 2022?
Top Girls śpiewają "O Tobie Kochana" zespołu Milano - tylko w VOX FM