„Rolnik szuka żony” 2022 - uczestnicy. Kim jest Mateusz? Wiek, wzrost, miłość, gospodarstwo

i

Autor: Instagram.com/rolnikszukazonytvp „Rolnik szuka żony” 2022 - uczestnicy. Kim jest Mateusz? Wiek, wzrost, miłość, gospodarstwo

„Rolnik szuka żony” 2022 - uczestnicy. Kim jest Mateusz? Wiek, wzrost, miłość, gospodarstwo

2022-09-18 10:33

Uczestnicy programu „Rolnik szuka żony” 2022 są bardzo młodzi. Wiek Mateusza to niespełna 30 lat. Fani show zastanawiają się kim jest rolnik, który szuka miłości. Jakie ma gospodarstwo, czy znajdzie miłość i czym się interesuje. Oto co wiemy o Mateuszu z „Rolnik szuka żony”.

Mateusz z programu „Rolnik szuka żony 2022”  jak na swój młody wiek prowadzi ogromne gospodarstwo. Poza tym jest absolwentem technikum elektronicznego i biegaczem. Czas wolny spędza na spotkaniach z rodziną i przyjaciółmi, a także nauce nowych technik jazdy na łyżwach. Lubi również jeździć na rowerze i rolkach. Zdarza mu się także postrzelać na strzelnicy. Co jeszcze o nim wiemy?

ZOBACZ TEŻ: „Rolnik szuka żony” 2022 – uczestnicy. Kim jest Klaudia? Wiek, miłość, gospodarstwo

„Rolnik szuka żony” 2022 – uczestnicy. Kim jest Mateusz? Wiek, wzrost, gospodarstwo

Mateusz ma 27 lat, a jego wzrost to 178 cm. Jego młody wiek nie przeszkadza w prowadzeniu ogromnego gospodarstwa. Jak wszyscy uczestnicy programu „Rolnik szuka żony”, Mateusz nie wyobraża sobie życia bez rolnictwa. Jego gospodarstwo liczy 30 hektarów i zamieszkuje je 600 kóz.

NIE PRZEGAP: Krzysztof z „Rolnik szuka żony”. Kim jest? Wiek, wzrost, miłość, gospodarstwo

Mateusz z programu „Rolnik szuka żony”2022. Czy znajdzie miłość? Jakiej kobiety szuka?

Mateusz z „Rolnik szuka żony”2022 z pewnością zgłosił się do programu by znaleźć miłość. W reality-show szuka czułej, zaradnej i otwartej na rozmowę kobiety. Ważne, by była wyrozumiała. Chciałby założyć rodzinę i spędzić z nią resztę życia. Idealne randki dla Mateusza to takie z tańcami i posiłkiem przy świecach.  Jak opisują producenci programu „Rolnik szuka żony” Mateusz jest osobą odpowiedzialną, rozsądną, skłonną do kompromisów (choć bez przesady, zdarza mu się na coś uprzeć) i uczuciową. Nie byłby – jak twierdzi – w stanie zaakceptować kobiety ze zbyt dużą ilością tatuaży czy kolczykiem w innym miejscu, niż ucho.

Sonda
Kto z programu "Rolnik szuka żony" podoba ci się najbardziej?
Roztańczony PGE Narodowy 2022 - Jorrgus zaprasza słuchaczy VOX FM