„Rolnik szuka żony” 2022 - uczestnicy. Kim jest Tomasz K.? Wiek, gospodarstwo

i

Autor: Instagram.com/rolnikszukazonytvp „Rolnik szuka żony” 2022 - uczestnicy. Kim jest Tomasz K.? Wiek, gospodarstwo

„Rolnik szuka żony” 2022 - uczestnicy. Kim jest Tomasz K.? Wiek, gospodarstwo

2022-09-18 11:37

Tomasz K. podobnie jak pozostali uczestnicy programu „Rolnik szuka żony” 2022 jest rolnikiem, który szuka miłości. Jego ostatni poważny związek zakończył się w 2018 roku. Fani show zastanawiają się jaki jest wiek i kim jest Tomasz K. Jakie ma gospodarstwo, czy znajdzie miłość i czym się interesuje. Oto co wiemy o Tomku K. z „Rolnik szuka żony”.

Tomasz K. z programu „Rolnik szuka żony 2022” to jeden z uczestników show, którego wiek nie przekracza 30 lat. Wraz z rodzicami prowadzi ogromne gospodarstwo. Studiował w Warszawie i to właśnie w stolicy uznał, że życie w  mieście nie jest dla niego. W wolnym czasie stawia na spotkania z rodziną i przyjaciółmi oraz na rozwój osobisty. Dba o kondycję fizyczną i psychiczną. Chodzi na siłownie i czyta książki. Interesuje się militariami, lubi chodzić na strzelnicę. Co jeszcze o nim wiemy?

ZOBACZ TEŻ: „Rolnik szuka żony” 2022 - uczestnicy. Kim jest Mateusz? Wiek, wzrost, miłość, gospodarstwo

„Rolnik szuka żony” 2022 – uczestnicy. Kim jest Tomasz K.? Wiek, związki, gospodarstwo

Tomasz K. ma 24 lata. Jego młody wiek nie przeszkadza mu w prowadzeniu ogromnego 56-cio hektarowe gospodarstwo specjalizującego się w produkcji roślinnej w tym m.in.: pszenicy, jęczmienia, maku oraz konopi siewnych. Tomek ma już za sobą związki. Ostatni poważny zakończył się w 2018 roku. Jakiej kobiety szuka w programie?

NIE PRZEGAP: „Rolnik szuka żony” 2022 - uczestnicy. Kim jest Tomek R.? Wiek, żona, dzieci, gospodarstwo

Tomasz K. z programu „Rolnik szuka żony”2022. Czy znajdzie miłość? Jakiej kobiety szuka?

Tomasz K. z „Rolnik szuka żony”2022 jak każdy z uczestników programu chciałby znaleźć prawdziwą miłość. „Uważa, że idealny związek to tworzenie uczucia wspólnie, jednocześnie dając drugiej osobie miejsce na realizację siebie, spełnienie swoich marzeń i pasji. Lubi, kiedy kobieta ma długie włosy i czarujący uśmiech – na to zwraca szczególną uwagę. Ważna jest dla niego dbałość o kondycje fizyczną u przyszłej partnerki”- czytamy na Instagramie reality-show.

Sonda
Kto z programu "Rolnik szuka żony" podoba ci się najbardziej?
Top Girls śpiewają "O Tobie Kochana" zespołu Milano - tylko w VOX FM