„Rolnik szuka żony” 2022 - uczestnicy. Kim jest Tomek R.? Wiek, żona, dzieci, gospodarstwo

i

Autor: Instagram.com/rolnikszukazonytvp „Rolnik szuka żony” 2022 - uczestnicy. Kim jest Tomek R.? Wiek, żona, dzieci, gospodarstwo

„Rolnik szuka żony” 2022 - uczestnicy. Kim jest Tomek R.? Wiek, żona, dzieci, gospodarstwo

2022-09-18 11:10

Uczestnicy programu „Rolnik szuka żony” 2022 szukają miłości. To właśnie dlatego Tomek R. zgłosił się do programu. W życiu tego rolnika była już żona, a owocem małżeństwa są dzieci. Fani show zastanawiają się jaki jest wiek i kim jest rolnik, który szuka miłości. Jakie ma gospodarstwo, czy znajdzie miłość i czym się interesuje. Oto co wiemy o Tomku R. z „Rolnik szuka żony”.

Tomasz R.  lub też Tomek R. z programu „Rolnik szuka żony 2022”  jest jednym z najstarszych uczestników programu, ale jego wiek i tak jest niższy niż większości bohaterów poprzednich edycji show. Prowadzi ogromne gospodarstwo, Interesuje się mechanizacją w rolnictwie. Jego atutem jest to, że potrafi wszystko naprawić sam. Prze znajomych bywa nazywany złotą rączką. Jego pasją jest gotowanie, a popisowe dania to. M.in. bigos i gołąbki. Co jeszcze o nim wiemy?

ZOBACZ TEŻ: Krzysztof z „Rolnik szuka żony”. Kim jest? Wiek, wzrost, miłość, gospodarstwo

„Rolnik szuka żony” 2022 – uczestnicy. Kim jest Tomek R.? Wiek, dzieci, żona, gospodarstwo

Tomek R. prowadzi  35 hektarowe nastawione na produkcję mleka i bydła opasowego. W jego życiu była już żona. Owocem 7-letniego związku są dzieci - dwie córki. Jak informują producenci programu Tomasz R, kocha swoje dzieci nad życie. Od 3 lat jest sam i szuka miłości. Jakiej?

NIE PRZEGAP: „Rolnik szuka żony” 2022 - uczestnicy. Kim jest Mateusz? Wiek, wzrost, miłość, gospodarstwo

Tomasz R. z programu „Rolnik szuka żony”2022. Czy znajdzie miłość? Jakiej kobiety szuka?

Tomasz R. z „Rolnik szuka żony”2022 chciałby znaleźć prawdziwą miłość. „Najważniejsze w przyszłej partnerce jest to, żeby dbała o siebie i akceptowała go ze wszystkimi jego zaletami i wadami. Dobre serce i zaufanie to cechy które ceni u kobiet. Chciałby, żeby chociaż od czasu do czasu, po ciężkim dniu pracy, czekała na niego w domu ciepła kolacja. Nie akceptuje grubiańskiego zachowania i dużej ilości kolczyków lub tatuaży”- czytamy na Instagramie programu „Rolnik szuka żony”.

Sonda
Kto z programu "Rolnik szuka żony" podoba ci się najbardziej?
Najlepszy Koncert Świata 2022 - Poznań! Największe gwiazdy zagrały dla słuchaczy VOX FM