Roztańczony PGE Narodowy 2021. Otwarcie bram, artyści, transmisja

2021-09-25 11:43 AM.
Roztańczony PGE Narodowy 2021 – bilety rozeszły się, jak ciepłe bułeczki. Wejściówki tylko w VOX FM!
Autor: materiały prasowe Roztańczony PGE Narodowy 2021 – bilety rozeszły się, jak ciepłe bułeczki. Wejściówki tylko w VOX FM!

Roztańczony PGE Narodowy 2021 już dziś czyli 25 września w Warszawie! W tym roku to piąta edycja jednej największych plenerowych dyskotek w kraju. To także urodzinowa impreza VOX FM. Przygotowaliśmy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, czyli: Roztańczony PGE Narodowy 2021 – o której godzinie otwarcie bram? Roztańczony PGE Narodowy 2021 – kto wystąpi? Roztańczony PGE Narodowy 2021 – gdzie oglądać? Wszystkiego dowiecie się z tekstu poniżej.

Roztańczony PGE Narodowy 2021. to jedna z najbardziej wyczekiwanych imprez przez fanów muzyki tanecznej. Ogromna, plenerowa dyskoteka, po rocznej przerwie, znów odbędzie się w Warszawie. 25 września na scenie PGE Narodowego wystąpią gwiazdy disco polo z Zenkiem Martyniukiem na czele, ale także reprezentanci sceny pop i rap. Roztańczony PGE Narodowy zgromadzi tłumy na płycie warszawskiego stadionu. Impreza rozpoczyna się o 19:00 ale otwarcie bram nastąpi wcześniej. Miejsca będzie można zajmować od 17:30. Brama nr 1 - wejście dla osób z niepełnosprawnościami oraz wejście dla gości VIP (loże wschód). Bramy nr 2 i 11 - wejście dla gości posiadających bilety na trybuny dolne oraz na płytę, następnie kierujemy się do sekcji kołowrotów B,C,D,E,F,G. Brama nr 5 - wejście dla gości VIP.

ZOBACZ TEŻ: Co to był za występ! Łobuzy, Topky i Norbi na scenie Pierwsza Zmiana Show [WIDEO]

Roztańczony PGE Narodowy 2021 - artyści. Kto wystąpi w Warszawie?

Roztańczony PGE Narodowy 2021 to także ósme urodziny VOX FM. Imprezę poprowadzą Norbert Bieńkowski, Konrad Piwowarski oraz Paweł Pawelec czyli trio z Pierwszej Zmiany. Do chłopaków dołączy także Kasia Morawska z VOX Music TV. Na scenie Roztańczonego PGE Narodowego oprócz Zenka Martyniuka z zespołem Akcent w Warszawie wystąpią także:  Marcin Miller z zespołem Boys, Ronnie Ferrari, Weekend, Top Girls, Cleo, Borys LBD, Kwestia 07, MIG, Jorrgus, Miły Pan oraz Thomas Anders & Modern Talking Band. Poza gwiazdami muzyki tanecznej wystąpią również reprezentanci sceny rap: Popek Monster, Kubańczyk, Filipek, Antony Esca, Vixen, Kbleax oraz Blonsky.

Roztańczony PGE Narodowy 2021. Gdzie i o której oglądać koncert?

Roztańczony PGE Narodowy 2021 odbędzie się w sobotę 25 września. W tym roku transmisja koncertu będzie dostępna tylko online w formie PPV. Ci, którzy nie będą mogli pojawić się na płycie PGE Narodowego mogą np. zaprosić znajomych i urządzić domówkę. Impreza rozpocznie się o godzinie 19:00. Transmisja jest płatna - 8.99 zł i dostępna pod tym linkiem.

Roztańczony Narodowy_MIG

QUIZ: Zgadnij, jaką gwiazdą jestem

Pytanie 1 z 6
Tak, odessałam sobie tłuszcz. Wyjątkowo nie z brzucha, ale z policzków. A odkąd rzuciłam picie, naprawdę widzę rezultaty. I podobają mi się! Kim jestem?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany