Skolim to artysta, którego chyba nikomu już nie trzeba przedstawiać. To on szturmem podbił branżę muzyczną zaczynając od wydania kawałka "Wyglądasz idealnie". Potem były kolejne hity, które poskutkowały tym, że na koncie Skolima gromadzą się miliony. Chodzi tu o miliony wyświetleń, ale także o miliony na jego koncie bankowym. Artysta przyznał ostatnio wprost, że jego sukcesy przekładają się na bardzo dobrą sytuację finansową. Skolim potrafi zagrać 30-50 koncertów w miesiącu i nie ukrywa, że w krótkim czasie potrafi zainkasować nawet 7-cyfrową kwotę na swoim koncie. Zaskoczeni? Zaraz będziecie bardziej! Ostatnio Król Latino pochwalił się automatami z autorskimi perfumami, a teraz wyjawił, że chce otworzyć kolejny biznes. Mowa o własnej stacji benzynowej.
ZOBACZ TAKŻE: My pokazujemy zdjęcie artysty disco polo, a Ty zgadujesz kto to taki QUIZ
Skolim otwiera stacje benzynową
Jakiś czas temu Skolim był gościem "Kanału Zero". Artysta wyjawił wprost, że inwestuje zarobione pieniądze i teraz ma w planach otworzyć stację benzynową. W tym celu poczynił już pierwsze kroki i obecnie robi koncesję paliwową:
Stacje benzynowe też otwieram, akurat koncesję teraz robię paliwową - wyjawił w rozmowie.
Zapytany o nazwę stacji stwierdził, że jeszcze nie wie jak ją nazwie, ale być może będzie nawiązywała do jego twórczości:
No właśnie jeszcze nie wiem, czy "Temperatura", czy "Skolim", czy "96", nie mam jeszcze na to zagadnienia. Natomiast to są takie rzeczy, które jak robię, to tak się trochę bawię, jakbym w Monopoly sobie grał - dodał.
Skolim jest wielkim fanem koloru różowego o czym świadczy jego merch, ale także kolory aut, którymi jeździ. Czy jego stacja również będzie różowa? Być może ponieważ właśnie ten kolor, również padł podczas rozmowy na antenie "Kanału Zero". Pomysł artysty skomentowała Magdalena Narożna z "Pięknych i młodych". Artystka zapytana przez "Pomponik" o nową inwestycję Skolima odpowiedziała wprost:
Każdy pomysł jest dobry. No on to w ogóle jest wiesz, biznesmenem wśród disco. Znaczy disco, ja nie wiem czy on do końca jest disco wśród latino jak on się nazywa yyy numer jeden. No skoro ma na to czas, skoro wiesz jara go to, no to oczywiście - powiedziała wokalistka.
Magdalena Narożna dodała także, że trzyma kciuki za stację benzynową Skolima i że jak będzie miała po drodze, to na pewno zajedzie zatankować tam swoje auto. Artystka zażartowała także, że "może dostanie 10% rabatu".
Polecany artykuł: