Skolim przejmuje TikToka – “Twoja siostra” stała się viralem

i

Autor: Screenshot Youtube/ SKOLIM Official; TikTok Skolim przejmuje TikToka – “Twoja siostra” stała się viralem

Hity disco polo

Skolim przejmuje TikToka. Internauci oszaleli na punkcie “Twojej siostry”

2023-08-18 20:12

Skolim uraczył nas w tym roku kilkoma gorącymi nowościami i nic nie wskazuje na to, by miał się zatrzymać. “Temperatura”, “Ona mi dała”, “Nie dzwoń do mnie mała” i “Twoja siostra” to współczesne disco polo w najlepszym wydaniu – świadczą o tym zarówno popularność, jak i opinie słuchaczy, którzy wprost uwielbiają króla latino – a ostatni z kawałków trenduje właśnie na TikToku.

Rozwój technologiczny i pojawienie się mediów społecznościowych znacząco ułatwiły muzykom dotarcie do szerszego grona odbiorców i zyskanie nowych fanów. Nowości potrafią rozprzestrzenić się po sieci z prędkością rakiety, a niejeden współczesny wokalista zaczynał właśnie na TikToku, czy YouTubie. Ten drugi serwis służy dziś zresztą do mierzenia popularności nowych kawałków, a tej Skolimowi, jak wiadomo, nie brakuje.

Król latino pochwalił się ostatnio w internecie, że jeden z jego najnowszych utworów, “Twoja siostra” (na feacie z Hellfieldem i Divixem), zawładnął umysłami TikTokerów, którzy ochoczo nagrywają filmiki w rytm rzeczonej piosenki.

CZYTAJ TAKŻE: Skolim wstawił szokujące zdjęcie na Instagrama. “Jak Luxon dostał się do zespołu?”

Skolim przejmuje TikToka – “Twoja siostra” stała się viralem

“Twoja siostra” miała wszelkie zadatki na stanie się hitem – to w końcu utwór utrzymany w klimatach reggaeton, o co niezwykle rzadko na polskiej scenie muzycznej. Do tego ma fantastyczny wakacyjny vibe, który doceniły już miliony słuchaczy. A także twórców tiktokowych treści.

Pod hasztagami #cotysietakstroisz i #twojasiostra znajdziemy całą masę filmików (w tym takich naprawdę kreatywnych), w których fani Skolima prezentują swoje wygibasy do rzeczonego utworu. Niektórzy nagrywają solo, inni w parach z rodzeństwem, a nawet… rodzicami! Oto przykładowe nagrania:

Disco polo - dopasuj wers do artysty

Pytanie 1 z 6
"O miłość walczyć to nie wstyd"
VOX test wiedza ogólna