Gwiazdy disco polo

Sławomir Świerzyński posunął się za daleko? “Prymityw”

2023-09-24 14:33

Lider zespołu Bayer Full znów się nie popisał. Podczas jednego z ostatnich koncertów Sławomir Świerzyński postanowił, że oprócz śpiewu zabawi się też w… komika? Pijanego wujka na weselu? Trudno określić, gdyż poziom jego żartów był wprost żenujący.

Sławomir Świerzyński i jego grupa Bayer Full pojawili się 2 września w Ślesinie (woj. Wielkopolskie) z okazji ostatniego etapu wojewódzkiej Bitwy Regionów. Disco polowiec zagrał kilka swoich najpopularniejszych kawałków, a także… pochwalił PiS i w “żartobliwy” sposób obrażał kobiety. A publika? Pudelek donosi, że była wprost zachwycona. Co innego internauci.

CZYTAJ TAKŻE: Skolim znów sprawił nie lada prezent swoim fanom. Nagranie trafiło do sieci

Sławomir Świerzyński i rubaszne żarty na scenie – koncert Bayer Full wymknął się spod kontroli

Wraz ze Świerzyńskim na scenie w Ślesinie pojawił się też wiceminister rolnictwa, Ryszard Bartosik. To akurat dla nikogo nie powinno być zaskoczeniem – wokalista od lat pcha się do polityki (należał nawet do PSL i startował do sejmu). W duecie zaczęli wówczas heheszkować wychwalając przy tym partię rządzącą w doprawdy żenujący sposób.

Czy 500 plus, czy 800 plus, to pierwszy raz od tysiąca lat państwo polskie coś nam dało, bo przeważnie to zabierało – rzucił Sławomir Świerzyński.

Starajcie się, my chcemy wydać te pieniądze – dodał Ryszard Bartosik, zachęcając publikę do bardziej ochoczego rozmnażania się.

To był jednak tylko początek. Później wjechały żarciki o piciu alkoholu: życie zaczyna się po pięćdziesiątce, a najlepiej po dwóch – stwierdził wokalista, wyzywanie kobiet w dojrzałym wieku od wiedźm, a także wyjątkowo niestosowne “żarty”, które aż rażą seksizmem i brakiem klasy.

Dlaczego kobieta po czterdziestce nie powinna bawić się w chowanego? Bo jest ryzyko, że nikt nie będzie chciał jej szukać – skwitował piosenkarz.

Sławomir Świerzyński pod ostrzałem krytyki. Internauci są wściekli

I choć zgromadzona publika śmiała się w najlepsze, gdy tylko relacje z eventu trafiły do sieci, wokalista Bayer Full zebrał porządne (i w pełni zasłużone) cięgi. Oto przykładowe komentarze znalezione w internecie:

- Dno dna, ten typ to żenada a ci którzy śmiało się z tych bzdetów tacy samo jak on

- Ten pan sam o sobie wydaje świadectwo. Ciekawe jak spojrzy w oczy lekarkom, farmaceutkom, urzędniczkom, posłankom, nauczycielkom itp mającym 40+.

- Państwo Polskie coś DAŁO?? nie szanowny panie, nic nikomu nie dało, bo te pieniądze są NASZE, one nie są z kiszeni pana prezesa, tylko to są ciężko zarobione pieniądze przez PODATNIKÓW.

- Prymitywny i niewykształcony typ. Przaśne piosenki. Czego innego tu się spodziewać.

- Żenujący typ

- Jaki intelekt takie żarty.

 

QUIZ dla największych fanów disco polo

Pytanie 1 z 8
Z której piosenki Pięknych i Młodych jest ten tekst? "Dzień zaczynasz prostym słowem kocham Cię"
VOX: sonda damsko męska
Listen on Spreaker.