Paula Karpowicz ostro do osób znęcających się nad zwierzętami. Zastanówcie się

i

Autor: Instagram.com/paulakarpowicz

disco polo

Straszne wiadomości o stanie zdrowia Pauli Karpowicz z Topky. Nikt nie umie jej pomóc

2023-09-25 16:51

Paula Karpowicz już od dłuższego czasu zmaga się z bolesnymi dolegliwościami związanymi z jej kręgosłupem. Piosenkarka robi, co może, by uporać się z problemem, jednak na razie wszystko wskazuje na to, że sytuacja jest beznadziejna. Fatalnymi wiadomościami wokalistka podzieliła się ze swoimi fanami na Instagramie.

Problemy ze zdrowiem Pauli Karpowicz

Wokalistka zespołu Topky, Paula Karpowicz już od jakiegoś czasu zmaga się z poważnymi dolegliwościami związanymi z jej kręgosłupem. Piosenkarka na bieżąco zdaje relacje nt. choroby w jej mediach społecznościowych. Gwiazda dzieliła się z fanami już m.in. informacjami o diagnozie wydanej przez jednego z lekarzy i szczegółami współpracy z jej fizjoterapeutą. Sprawa jest poważna, ponieważ Paula w związku ze swoimi problemami nie może dawać z siebie tyle, ile by chciała na scenie, a w dodatku ból kręgosłupa utrudnia jej po prostu codzienne życie. Wydaje się, że piosenkarka coraz bardziej ma już dość tej sytuacji i tego, że stan jej zdrowia nie ulega znacznej poprawie. Ostatnio gwiazda dodała poruszający wpis na swoje social media. Co napisała w jednej z relacji?

Topky o pierwszym roku istnienia - Goście Jest Weekend w VOX FM

Lekarze nie pomagają Pauli Karpowicz

Paula Karpowicz w najnowszym zamieszczonym story przekazała fanom, że do tej pory w związku ze swoimi problemami ze zdrowiem była już u 4 lekarzy. Piosenkarka poskarżyła się na koszty leczenia w Polsce, a także na fakt, że medycy nie potrafią postawić trafnej diagnozy. Jej zdaniem - jak czytamy w relacji - jedyną osobą, która się stara i próbuje ustalić, co dolega wokalistce, jest jej fizjoterapeuta. Gwiazda jakiś czas temu przyjęła zastrzyk, który choć pomógł trochę na ból pleców, to nadal ma problem siedzeniem, bólem w prawej nodze, pośladku i podczas jazdy. Paula wskazała też, że niestety ma przewlekły stan zapalny, w związku z którym będzie musiała dostać kolejny zastrzyk, w biodro. Piosenkarce życzmy szybkiego powrotu do zdrowia, by znów mogła skakać i bawić się na scenie bez ograniczeń.