Świat disco polo zapłonie! Takiego muzycznego połączenia nikt się nie spodziewa

i

Autor: materiały prasowe

disco polo

Świat disco polo zapłonie! Takiego muzycznego połączenia nikt się nie spodziewa

2023-09-14 14:19

Polski rynek disco polo nie raz już pokazał, że potrafi zaskoczyć. Mogliśmy usłyszeć m.in. muzyczne połączenia Pięknych i Młodych z zespołem Playboys, a także Dawida Narożnego z AGBE. Teraz zanosi się na kolejny intrygujący duet. Ten zapowiedział Kamil Kossakowski z zespołu Discoboys. Z kim wystąpi formacja?

Discoboys połączą siły ze znaną grupą

Zespół Discoboys to jedna z najgorętszych formacji w naszym kraju. To m.in. za sprawą charyzmatycznego wokalisty Kamila Kossakowskiego oraz wielkich hitów, takich jak chociażby "Zarąbista blondi" czy "Wakacje". Te numery w sieci liczą już po kilkanaście milionów wyświetleń, co nie powinno dziwić, gdyż są prawdziwymi bombami energetycznymi. Okazuje się, że wkrótce Discoboys stworzą kawałek z inną, znaną formacją. I o dziwo nie będzie to zespół Topky. O czym mogłyby świadczyć ostatnie, wspólne koncerty obu grup. Nową współpracę Kamil Kossakowski zapowiedział podczas sesji Q&A ze swoimi fanami na Instagramie. Ci mogli zadać wokaliście intrygujące ich pytania, a ten odpowiadał na nie na story. Z jaką gwiazdą niebawem stworzą numer autorzy hitu "Wakacje"?

Kamil Kossakowski z DiscoBoys w Wielkiej improwizacji - tylko w VOX FM

Duet Discoboys i CamaSustra

Discoboys mają na swoim koncie już wspólną piosenkę z grupą SPONTAN. Teraz zanosi się na to, że powstanie ich wspólny kawałek z CamaSutrą! Tej formacji nie trzeba przedstawiać fanom disco polo. Słynne "Porwij mnie" i "Tego chcesz" znają z pewnością wszyscy miłośnicy polskiej muzyki tancznej. Jeden z fanów zapytał Kamila Kossakowskiego o to, kiedy dojdzie do duetu Discoboys i CamaSutry. Jak napisał muzyk - jeszcze w tym roku. Podkreślając, że ostatnie miesiące ze względu na koncerty są dla niego bardzo pracowite. Niemniej obiecał, że dotrzyma słowa i już w najbliższych tygodniach możemy spodziewać się tego zaskakującego, muzycznego połączenia. Co zaoferują nam te największe gwiazdy disco polo? O tym przekonamy się już wkrótce, jednak czujemy, że będzie to prawdziwa petarda!

QUIZ dla największych fanów disco polo

Pytanie 1 z 8
Z której piosenki Pięknych i Młodych jest ten tekst? "Dzień zaczynasz prostym słowem kocham Cię"