gwiazdy

Sylwia Bomba z Gogglebox zabrała głos po wybrykach drogowych Klaudii El Dursi. „Hejt jaki ją spotkał jest straszny”

2024-07-04 23:22

Nie milkną echa po wybrykach, których na drodze dopuściła się Klaudia El Dursi, czyli jedna z głównych twarzy TVN. Kobieta radośnie łamała przepisy, stwarzając realne zagrożenie. Finalnie przyznała się do błędu i przeprosiła. Teraz głos na temat zachowania Klaudii El Dursi zabrała gwiazda TTV - Sylwia Bomba.

Klaudia El Dursi łamała przepisy aż miło

W ostatnich dniach w sieci zawrzało. Wszystko za sprawą drogowych wybryków, których dopuściła się prowadząca program Hotel Paradise Klaudia El Dursi. Do Internetu trafiło bowiem nagranie, na którym możemy zobaczyć, jak celebrytka w rażący sposób łamie przepisy drogowe, stwarzając realne zagrożenie dla innych kierowców. Film, który opublikowano w mediach społecznościowych mrozi krew w żyłach. Sama Klaudia El Dursi przyznała się do tego, że to faktycznie ją można zobaczyć na nagraniu. Jednocześnie przeprosiła za swoje zachowanie. Mimo to internauci nie zostawili na niej suchej nitki i mocno skrytykowali jej zachowanie na drodze. Teraz głos ws. afery z gwiazdą Hotel Paradise postanowiła zabrać inna celebrytka - Sylwia Bomba z programu Gogglebox. Przed telewizorem.

PAWELEC ROBI ROBOTĘ SCHRONISKO

Sylwia Bomba z Gogglebox. Przed telewizorem komentuje zachowanie Klaudii El Dursi

O tym, że Klaudia El Dursi na drodze zachowywała się w sposób karygodny wiedzą chyba wszyscy. Trudno bowiem pochwalać łamanie przepisów drogowych. Czy jednak powinno się ją w tej sytuacji hejtować? Zdaniem gwiazdy programu Gogglebox. Przed telewizoremSylwii Bomby - nie. Celebrytka postanowiła wypowiedzieć się na temat całej afery w jej social mediach. Co powiedziała?

Oczywiście, że Klaudia zrobiła źle, ale ostracyzm i hejt jaki ją spotkał jest straszny. Bo gdyby zrobiła to przeciętna, niepopularna osoba nikogo by to nie interesowało. A od wydawania słuchajcie mandatów, kar i rozliczania takich zachowań nie jesteśmy my, tylko odpowiednie służby od tego.

- powiedziała Sylwia Bomba z programu Gogglebox. Przed telewizorem.

Zgadzacie się z nią? Czy może jednak uważacie, że celebryci powinni dawać dobry przykład swoją postawą?