Daniel Martyniuk był gnębiony w szkole! Wszystko przez disco polo

i

Autor: AKPA Daniel Martyniuk był gnębiony w szkole! Wszystko przez disco polo

Disco polo

Syn Zenka Martyniuka był GNĘBIONY w szkole! Wszystko przez disco polo

2023-04-20 17:04

Bycie dzieckiem wielkiej gwiazdy może nie należeć do najłatwiejszych, o czym boleśnie przekonać miał się Daniel Martyniuk, syn legendy disco polo.

Zenon Martyniuk to jeden z najpopularniejszych wokalistów w naszym kraju. Jego największe hity, jak chociażby „Przez twe oczy zielone” czy „Królowa Nocy”, znane są absolutnie każdemu mieszkańcowi naszego kraju, czy mu się to podoba, czy nie. A fakt, że czasem się nie podoba bywa problematyczny, zwłaszcza dla samego muzyka i – jak się okazuje – jego najbliższych.

CZYTAJ TAKŻE: Żona Zenka Martyniuka w Tańcu z Gwiazdami?! Jej stawka ZWALA Z NÓG

Syn Zenka Martyniuka był gnębiony w szkole! Wszystko przez disco polo

Danuta Martyniuk, żona Zenka, to dość medialna i powszechnie lubiana osoba, zatem czasem (ostatnio coraz częściej) udziela się publicznie. Niedawno udzieliła wywiadu, w którym opowiedziała o trudach macierzyństwa (przyznała, że bywała czasem zbyt pobłażliwa), oraz przykrościach, jakie spotkały ich syna w związku z karierą ojca. Rówieśnicy, którzy nie zaliczali się w poczet fanów disco polo, dokuczali ponoć Danielowi.

Miał przykrości w szkole przez to disco polo. Są ci, którzy kochają disco polo i ci, którzy nienawidzą. W różnych kręgach Daniel przebywał i przykro mu się robiło – wyznała Danuta Martyniuk w rozmowie z Karoliną Kalatzi.

Jak dobrze znasz najpopularniejszych wokalistów disco polo? Sprawdź się w naszym quizie!

Pytanie 1 z 6
Marcin Miller to lider zespołu…
VOX test wiedza ogólna