Krzysztof Rutkowski: TAK WYGLĄDAŁ 23 lata temu! Niewiarygodne, jak się zmienił!

i

Autor: AKPA Krzysztof Rutkowski: TAK WYGLĄDAŁ 23 lata temu! Niewiarygodne, jak się zmienił!

gwiazdy

Tak Krzysztof Rutkowski WYGLĄDAŁ 23 lata temu! Niewiarygodne, jak się zmienił!

2024-05-27 9:52

Krzysztof Rutkowski kiedyś zakładał mundur i czesał się w zupełnie inny sposób! Obecnie nosi markowe ubrania, złoty łańcuch, czy chociażby drogi zegarek. Jak wyglądał Krzysztof Rutkowski kiedyś? Co zmienił w sposobie ubioru? Jego metamorfozę możecie prześledzić na naszej stronie!

Krzysztof Rutkowski kiedyś i dziś to zupełnie dwie inne osoby. Do takiego wniosku można dojść oglądając jego fotografie z przeszłości, a także patrząc na sposób jego działalności. Czy zawsze miał kwadratową fryzurę? Pytanie zyskało na ogromnej popularności gdy Krzysztof Rutkowski w Tańcu z Gwiazdami dawał z siebie wszystko i według wielu osób był głównym faworytem do zwycięstwa. Odpadł w drugim odcinku, bo było widać, że wcześniej z tańcem miał niewiele wspólnego. W 1990 roku założył Biuro Detektywistyczne w Wiedniu. Zajmował się przede wszystkim nielegalnym handlem samochodów. W tamtych czasach tranzytem przez Polskę na wschód jechało ponad 100 tysięcy skradzionych aut. W 1993 roku chciał zostać posłem na Sejm RP z listy Bezpartyjnego Bloku Wspierania Reform. Nie udało się zdobyć wystarczającego poparcia, ale mimo to detektyw w kolejnych latach zyskiwał na popularności. Między 2001 a 2006 stacja telewizyjna TVN pokazywała pracę założonego przez niego biura. Serial dokumentował działalność Krzysztofa Rutkowskiego i jego pracowników w różnych powierzanych mu sprawach. Obecnie nosi markowe ubrania, drogi zegarek, złoty łańcuch na szyi, ma kwadratową fryzurę, śpiewa piosenki disco-polo, a jak to było zanim został gwiazdą show-biznesu? Jak wyglądał Krzysztof Rutkowski kiedyś? Przekonajcie się oglądając zdjęcia poniżej!

Gwiazda disco polo z penisem na widoku. Rozbawieni internauci pytają o rozmiar

Krzysztof Rutkowski - wiek, biuro, dzieci

Krzysztof Rutkowski urodził się 6 kwietnia 1960 roku w Teresinie, w województwie mazowieckim. W 1981 roku ukończył Technikum Mechanizacji Rolnictwa w Sochaczewie. Służył w Milicji Obywatelskiej, ale ostatecznie postanowił porzucić tę pracę. W 1988 został dyrektorem agencji ochroniarskiej. Dwa lata później w Austrii założył własną agencję detektywistyczną zajmującą się tematyką skradzionych samochodów i tranzytowanych ich na wschód Polski. Detektyw do dziś rozwiązuje zagadki kryminalne i pomaga rodzinom w poszukiwaniach zaginionych osób. Rutkowski nie ukrywa również swojego bogactwa. Powiedział Super Expressowi:

Każdy z nas jeżeli ma możliwość i dostęp do luksusu powinien z niego korzystać. Ja bardzo ciężko pracuję i nie mam zamiaru żałować sobie i swojej rodzinie na coś, co jest w zasięgu mojej ręki. ​W moim życiu bywały momenty, że było bardzo źle, ale dziś moje firmy osiągnęła bardzo dobry pułap ekonomiczny. Nie będę sobie żałował na drogie ciuchy i luksus bo mnie na nie po prostu stać.

Radio internetowe VOX FM - słuchaj za darmo

Krzysztof Rutkowski w 2019 zawarł związek małżeński z Mają, z którą ma syna Krzysztofa Jerzego, urodzonego w 2012 roku. Rutkowski wcześniej był trzykrotnie żonaty.

Sonda
Powierzyłbyś sprawę Krzysztofowi Rutkowskiemu?
Jak przygotować się na nowy rok szkolny? Ja Wam Pokażę w VOX FM