Gwiazda disco polo z penisem na widoku. Rozbawieni internauci pytają o rozmiar

i

Autor: TOMASZ RADZIK SE / EAST NEWS Gwiazda disco polo z penisem na widoku. Rozbawieni internauci pytają o rozmiar

Gwiazda disco polo z penisem na widoku. Rozbawieni internauci pytają o rozmiar

2022-09-05 14:55

Bartosz Padyasek zdecydował się wrzucić do sieci dość kontrowersyjne zdjęcie. Pokazał w sieci fotografię z wielkim penisem na wierzchu. Widok jednych wprawił w osłupienie, a drugich bardzo rozbawił. A co Wy sądzicie? Zobaczcie zdjęcie sami i oceńcie już teraz.

Spis treści

  1. D-Bomb - zdjęcie z penisem

Artyści w mediach społecznościowych uwielbiają pokazywać swoje życie prywatne. Ujawniają, co robią podczas wypadów ze znajomymi, jak się bawią, gdzie podróżują, czy chociażby zdradzają, co robią w wolnym czasie będąc w domu. Dobrym tego przykładem jest lider zespołu Boys. Właśnie za sprawą Instagrama dowiadujemy się, jak mieszka Marcin Miller i gdzie spędza wolne chwile. Ostatnio też Justyna z Top Girls niemal nago pozowała na jachcie, a gorące zdjęcia zyskały ogromną popularność. Wrzesień 2022 z mocnym uderzeniem rozpoczął Bartosz Padyasek z grupy D-Bomb. Wrzucił do sieci dość kontrowersyjne, które rozbawiło jego fanów. W zagranicznym sklepie założył na siebie fartuszek z przyczepionym sztucznym przyrodzeniem na wierzchu. Tego się nie da "odzobaczyć".

Finał zabawy Pokaż na co Cię stać na antenie VOX FM
Sonda
Jak oceniasz wrzucone przez Bartka z D-Bomb zdjęcie?

D-Bomb - zdjęcie z penisem

Bartosz Padyasek, którego profil na Instagramie śledzi ponad 50 tysięcy użytkowników wrzucił odważne zdjęcie, które z jednej strony rozbawiło internautów, a z drugiej - mogło wprawić w zakłopotanie. Osoby, które śledzą działalność tego artysty doceniają jego dystans i żartują z rozmiaru sztucznego przyrodzenia. Sam zainteresowany wytłumaczył, skąd pomysł na wrzucenie takiej fotografii:

Zafascynowany @kuchennerewolucjetvn i @masterchef_tvn postanowiłem , że nauczę się gotować. Fartuszek już mam wiec teraz tylko kupić garnki #shop #fartuch #gotujemy

- napisał przy załączonej fotografii. Nie wiemy jednak, czy ostatecznie zdecydował się na zakup grzesznego fartucha. Wydaje się natomiast, że gdyby Bartosz Padyasek wziął udział w programie MasterChef, to Michel Moran od razu krzyknąłby do artysty kultowe: Oddaj fartucha!.

Roztańczony PGE Narodowy 2022 - ARTYŚCI, PROGRAM, BILETY, TRANSMISJA 1.10.2022