To jeszcze Roxaok, czy już Rihanna? Wokalistka disco polo wypuściła niecodzienny klip

i

Autor: Screenshot Youtube/ ROXAOK To jeszcze Roxaok, czy już Rihanna? Wokalistka disco polo wypuściła niecodzienny klip

Disco polo

To jeszcze Roxaok, czy już Rihanna? Wokalistka disco polo wypuściła niecodzienny klip

2023-11-30 23:57

Roxaok to początkująca piosenkarka skupiająca się głównie na muzyce tanecznej w klimatach disco polo. Teraz nawiązała współpracę z raperem Sobotą, a jej efektem jest nowy kawałek i… ciekawy teledysk. Rihanna? Shakira? Nie, to tylko Roxaok.

Roxaok i Sobota – “Wariatka” z odpowiednio zwariowanym teledyskiem

Roxaok zaczynała jako gwiazdka TikToka, gdzie cieszyła się sporą popularnością. Później zaczęła próbować swoich sił jako disco polowa wokalistka i zyskała rozpoznawalność za sprawą kontrowersyjnej współpracy z patostreamerką, Gohą Magical (jednak nie ona jedyna obracała się w tym wątpliwej jakości towarzystwem – Magda i Dawid Narożni również nagrywali materiały z matką Daniela Magicala).

CZYTAJ TAKŻE: Zenek, Valdi i Kroppa podbijają USA. To nagranie będzie hitem w sieci

Wróćmy jednak do teraźniejszości. Roxaok połączyła siły z Sobotą (dla którego jest to już kolejna, po Narożnym, kolaboracja rapersko-disco polowa) i wspólnie stworzyli “Wariatkę”, a do niej teledysk.

Specjalnie dla Was najbardziej wymagająca i zarazem najważniejsza dla mnie produkcja tego roku – tak “Wariatkę” określiła Roxaok.

Klip z pewnością został zrealizowany w sposób profesjonalny, a za inspirację posłużył tiktokowy trend dot. piosenki Rihanny pt. “Umbrella”. Internauci doszukują się także podobieństw do Shakiry.

Hity disco polo 2023. Jak dobrze pamiętasz największe przeboje tego roku?

Pytanie 1 z 9
“Mój instynkt traci grunt, chcę zdobyć Cię na już”
Skolim & Marcin Miller – Dumka na dwa serca | Duety Jakich Świat Nie Słyszał Vox FM