Top Girls i Playboys - duet jakiego świat nie słyszał! To wykonanie zachwyciło fanów

i

Autor: VOX FM

roztańczony pge narodowy

Top Girls i Playboys - duet jakiego świat nie słyszał! To wykonanie zachwyciło fanów

2023-09-21 9:50

Top Girls i Playboys w jednym numerze? W VOX FM wszystko jest możliwe! A już w szczególności, gdy rozgrzewamy się przed "Roztańczonym PGE Narodowym". Dwa wyjątkowe zespoły spotkały się w naszym studiu w ramach "Duetów jakich świat nie słyszał" i dały czadu. W jakim numerze? Będziecie mocno zdziwieni.

Top Girls i Playboys w jednej piosence

Top Girls i Playboys to zdecydowanie jedne z najpopularniejszych formacji disco polo w naszym kraju. Już 30 września będzie można usłyszeć je na "Roztańczonym PGE Narodowym". Zanim jednak odbędzie się największa impreza taneczna w naszym kraju, grupy zawitały do naszego studia i w ramach rozgrzewki narobiły sporo muzycznego szumu! W ramach "Duetów jakich świat nie słyszał" dziewczyny z Top Girls i Kuba Urbański z Playboys zaśpiewali hit zespołu Ich Troje "A wszystko to... (bo ciebie kocham)". I to jak! Studio VOX FM wręcz zapłonęła, a swojego podziwu nie kryli też fani podczas transmisji na Tik Toku. Zresztą nie pierwszy raz. Do tej pory nasze studio odwiedzili już m.in. Jorrgus i Extazy oraz Boys i Skolim. A to jeszcze nie koniec naszej muzycznej podróży w ramach rozgrzewki przed "Roztańczonym PGE Narodowym".

Playboys & Top Girls - A wszystko to... bo Ciebie kocham! | Duety Jakich Świat Nie Słyszał

Roztańczony PGE Narodowy 2023 - gwiazdy, kto wystąpi?

Koncert "Roztańczony PGE Narodowy 2023" odbędzie się już 30 września. Scena wręcz zapłonie od najlepszych brzmień, bo pojawią się na niej wasi ulubieni wykonawcy. Wokaliści, którzy wystąpią na evencie reprezentująca dwa nurty - pop/rap oraz dance. Kogo będzie można usłyszeć? Na scenie zaśpiewają Maryla Rodowicz, Doda, Edyta Górniak, Skolim, Piękni i Młodzi, Akcent, Majka Jeżowska, MiłyPan, Boys, Disco Boys, Ronnie Ferrari, Top Girls, Blanka, Cleo, Viki Gabor, Weekend, Defis, Łobuzy, Smolasty, Michał Wiśniewski, a także Maryla Rodowicz. Bilety można kupić na stronach autoryzowanych sprzedawców np. na ebilet.pl, a ceny zaczynają się od 100 zł. Warto się pospieszyć, bo co roku "Roztańczony PGE Narodowy" cieszy się ogromnym zainteresowaniem! Patronem medialnym wydarzenia jest VOX FM.

Listen on Spreaker.