Są piekielnie zdolne i seksowne. Topky zabierają fanów disco polo w nowy wymiar. Angelika Żmijewska i Paula Karpowicz z nowością „Czy można kochać tak”

i

Autor: YouTube.com/Topky Angelika Żmijewska i Paula Karpowicz w teledysku „Czy można kochać tak”

Topky idą jak burza. Niewiele brakuje do zwycięstwa. Kto zdobył najwięcej głosów w najnowszym notowaniu Best Listy VOX FM?

2022-12-03 11:21

Angelika Żmijewska i Paula Karpowicz czyli zespół Topky wskoczył na podium z nowością „Czy można kochać tak”. Jednak to nie gwiazdy disco polo zajmują pierwsze miejsce 435 notowania Best Listy VOX FM. Czy na szczycie wciąż króluje Doda i „Melodia ta”, a może zupełnie inna piosenka i inna wokalistka? Kto awansował, a kto zaliczył spadek? Sprawdź, jak głosowali słuchacze VOX FM w tym tygodniu.

Doda została zdetronizowana. Od trzech tygodni „Melodia ta” królowała w Best Liście VOX FM. Jednak w 435 notowaniu piosenka spada na trzecią pozycję. Na pierwszym miejscu znajduje się Blanka z utworem „Solo”. To awans z piątej pozycji. Na drugie miejsce wskakują Topky. Najnowszy utwór Angeliki Żmijewskiej i Pauli Karpowicz pod tytułem „Czy można kochać tak” awansował z siódmej pozycji. Spory spadek zaliczył JJ. Kawałek „Still (I Got Summer On My Mind)” spadł z drugiego miejsca na dziewiąte. Z kolei nowość Marcina Millera i Boys - „Zapamiętaj mnie” spadła z ostatniego miejsca na podium na siódme. Z Best Listy wypadają: Skolim – „Wyglądasz idealnie”  oraz twocolors – „Heavy Metal Love”. W propozycjach pojawiły się m.in.: „Zabierz mnie na bal” – Skalar US czy „Odnajdziemy miłość” –Luka Rosi. Pełne 435 notowanie Best Listy VOX FM znajdziesz TUTAJ.

ZOBACZ TEŻ: Bajecznie piękna wokalistka disco polo pokazała zdjęcie z głębokim dekoltem. Fani podziwiają biust i oczy

Czy MiłyPan znów pobił Smolastego? Zobacz jak RAPUJE "Duże oczy" tylko w VOX FM