dla walczącej zbiórka

i

Autor: VOX FM

VOX FM dla Walczącej Ukrainy! Sprawdź jak możesz pomóc

2022-03-04 14:35

W poniedziałek zakończyliśmy pierwszy etap zbiórki zainicjowanej przez VOX FM - Pomoc liczona w tonach artykułów spożywczych, odzieży, środków higienicznych, artykułów dziecięcych została przekazana bezpośrednio uchodźcom na przejściu w Dorohusku oraz do ośrodka rozprowadząjcego pomoc na przejściach granicznych.

Mamy pewność, że w obu przypadkach trafiła do najbardziej potrzebujących - ludności Ukraińskiej (głównie kobiet i dzieci) uciekającej przed wojną na teren Polski. Do ostatniej chwili wypełnialiście tira i busy pakietami najpotrzebniejszych rzeczy. Przybyła pomoc liczona tonami żywności, leków, środków higienicznych, ubrań, maskotek i pluszaków. Za każdy gest wsparcia, za hojność, za dobroć - ogromnie dziękujemy!!! Jednak potrzeby ciągle rosną, my też nie mamy zamiaru spoczywać na laurach i tym razem wesprzeć chcemy tych walczących w obronie swojej ojczyzny.

Naszą misją jest kontynuowanie akcji pomocowej, dlatego ruszamy ze zbiórką dla Walczącej Ukrainy. Zbieramy najpotrzebniejsze dla walczących rzeczy takie jak męskie kurtki zimowe, koce, karimaty i śpiwory. Dodatkowo artykuły pierwszej pomocy - bandaże, opaski uciskowe, opatrunki, wodę utlenioną czy leki przeciwbólowe.

Miejsce zbiórki, ul. Jubilerska 10 wejście B (od ul. Rodziewiczówny). Zbiórkę organizujemy we współpracy z Super Expressem.