Wakacyjna Trasa Dwójki 2021

i

Autor: Materiały TVP

Wakacyjna Trasa Dwójki 2021. Kiedy i gdzie oglądać oraz kto wystąpi 29 sierpnia w Sopocie?

2021-08-28 14:38

Wakacyjna Trasa Dwójki 2021 dobiega końca. Ostatni koncert w ramach hasła „Lato, Muzyka Zabawa” odbędzie się W Sopocie. 29 sierpnia 2021 na scenie Opery Leśnej zaprezentują się polskie i zagraniczne gwiazdy. Swoje największe hity zaśpiewają m.in.: Zenek Martyniuk, Maryla Rodowicz czy Helena Vondrackova . Kto jeszcze wystąpi 29 sierpnia w Sopocie w ramach Wakacyjnej Trasy Dwójki 2021?

Wakacyjna Trasa Dwójki 2021 zatrzyma się na dziesiątym, ostatnim już przystanku. Kolejny raz czeka nas noc, pełna wrażeń, tym razem nad morzem w legendarnym koncertowym miejscu.  Wakacyjna Trasa Dwójki odbędzie się 29 sierpnia w Operze Letniej w Sopocie. Swoje najsłynniejsze hity zaśpiewa uwielbiany przez fanów disco polo Zenek Martyniuk z zespołem Akcent ale i Marcin Miller z zespołem Boys. Nie zabraknie także gwiazd ze sceny muzyki pop. Kto jeszcze wystąpi 92 sierpnia w Sopocie i gdzie oglądać kolejny, a zarazem ostatni w tym roku koncert pod hasłem „Lato, Muzyka, Zabawa”?

ZOBACZ TEŻ: Miły Pan powalczy w Fame MMA. Jego przeciwnikiem będzie popularny raper

Wakacyjna Trasa Dwójki 2021. Kto wystąpi 29 sierpnia w  Sopocie?

Wakacyjna Trasa Dwójki w Sopocie będzie wyjątkowa. To ostatni koncertowy przystanek i pożegnanie wakacji dlatego na scenie pojawią się największe gwiazdy. 29 sierpnia wystąpi sporo wykonawców disco polo i pop. Na scenie Opery Leśnej w Sopocie  zaprezentują się: Maryla Rodowicz, Roksana Węgiel, Viki Gabor, światowa gwiazda Eurowizji - Stefania, Gromee oraz  D.Jaworska & P. Skiba, Ricchi & Poveri, Rafał Brzozowski, Joanna Moro, Zenek Martyniuk, Andre,  Helena Vondrackova, Boys oraz Classic. Gdzie oglądać ostatni koncert Wakacyjnej Trasy Dwójki?

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD QUIZEM

Zenek Martyniuk – piosenki. Jak dobrze znasz kawałki króla disco polo?

Pytanie 1 z 8
Największym hitem Zenka Martyniuka jest utwór „Przez Twe oczy zielone”. Zgodnie z tekstem wokalista chce ukryć ukochaną w:

Wakacyjna Trasa Dwójki 2021. Kiedy i gdzie oglądać koncert 29 sierpnia w Sopocie?

Wakacyjna Trasa Dwójki, jak zawsze odbędzie się w niedzielę. Dziesiąty, ostatni przestanek pod hasłem „Lato, Muzyka, Zabawa" w Sopocie rozpocznie się 29 sierpnia o 20:00. O tej samej godzinie będzie można oglądać transmisję koncertu na antenie TVP2.

Punkt krytyczny Tuszyn