Wakacyjna Trasa Dwójki 2021

i

Autor: Instagram @badzmyrazem.tvp Wakacyjna Trasa Dwójki 2021

Wakacyjna Trasa Dwójki 2021. O której godzinie oglądać i kto wystąpi 25 lipca w Koszalinie?

2021-07-22 19:42

Wakacyjna Trasa Dwójki 2021 tym razem zawita do Koszalina. Kolejny koncert pod hasłem „Lato muzyka zabawa” odbędzie się w niedzielę 25 lipca. Na scenie pojawią się polskie i zagraniczne gwiazdy. Kto wystąpi w Koszalinie podczas Wakacyjnej Trasy Dwójki 2021? Prezentujemy listę artystów oraz godzinę transmisji Wakacyjnej Trasy Dwójki w Koszalinie 25 lipca 2021!

Koncert w Koszalinie będzie już piątym w ramach akcji Wakacyjna Trasa Dwójki 2021. W najbliższą niedzielę, 25 lipca zaśpiewają gwiazdy disco polo i nie tylko. Izabela Trojanowska zaśpiewa wielki przebój Ireny Santor pod tytułem „Już nie ma dzikich plaż”, a  Zenek Martyniuk porwie do tańca, wykonując „Lambadę nad brzegiem morza”. Usłyszymy także hity Jennifer Lopez i Shakiry w wykonaniu zagranicznych gwiazd. Kto wystąpi w Koszalinie podczas Wakacyjnej Trasy Dwójki 2021?

ZOBACZ TEŻ: Defis zapowiada kosmiczną nowość. Wiemy, kiedy premiera!

Wakacyjna Trasa Dwójki 2021. Kto wystąpi w Koszalinie podczas Wakacyjnej Trasy Dwójki 2021?

Na scenie w Koszalinie zaprezentują się:  Zenek Martyniuk, Izabela Trojanowska, Ingrid, Carla Fernandes, Marien, Gromee, Boys, Weekend, Dagmara Jaworska, Paweł Skiba, Luka Rosi, Mikołaj Krawczyk oraz  Long&Junior.Kolejną odłosnę Wakacyjnej Trasy Dwójki poprowadzą : Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora. Relacje z back-stage’u to zadanie Izabelli Krzan i Norbiego.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD QUIZEM

Weselne hity, które porywają do tańca. Wydaje Ci się, że znasz wszystkie? Ten QUIZ prawdę Ci powie!

Pytanie 1 z 15
"Daj mi tę noc" zna każdy. Tylko jak nazywał się zespół, który nagrał hit?

Wakacyjna Trasa Dwójki 2021 w Koszalinie. O której godzinie i gdzie oglądać?

Wakacyjna Trasa Dwójki, jak pisaliśmy wyżej zawita do Koszalina w niedzielę, 25 lipca. Start koncertu Lato, muzyka, zabawa o godzinie 20:40. Transmisja imprezy,  jak zawsze na antenie TVP 2.

ZŁO_ED_KEMPER