wesele marzen vox fm

i

Autor: vox fm

Wesele Marzeń - FINAŁ! Sprawdź jakie niespodzianki czekają!

2022-02-10 15:01

Piątek 11.02.2022 roku to wyjątkowa data dla wszystkich par, które wysłały zgłoszenie do akcji Wesele Marzeń. Właśnie wtedy mogą spodziewać się telefonu, który może całkowicie odmienić ich wyobrażenie o imprezie życia. Gwiazdy tegorocznej edycji Wesele Marzeń, dobrze Wam znane z anteny VOX FM, odwiedzą nasze radiowe studio. Sprawdź jakie niespodzianki czekają!

Wyjątkowy występ gwiazdy, niedowierzające spojrzenia gości weselnych i przede wszystkim moc niezapomnianych wrażeń Młodej Pary. To jedyny słuszny scenariusz na wesele jak z bajki, chociaż my w VOX FM nazywamy to Weselem Marzeń. To już ostatnia szansa na to, by zafundować sobie taką imprezę. Zafundować, choć całkowicie za darmo. Dobrze zdają sobie z tego sprawę pary, które wzięły udział w akcji Wesele Marzeń i wysłały swoje zgłoszenie. Odpowiedź na pytanie "dlaczego na Twoim weselu ma wystąpić jedna z tych gwiazd" oraz rozmowa z prezenterem VOX FM na antenie to już połowa sukcesu. Po tym należy tylko czekać na jeden telefon, który może całkowicie odmienić przyjęcie weselne i sprawić, że stanie się wspomnianym Weselem Marzeń!

Wesele marzeń 2022 –spot

TOP GIRLS, Masters i Defis: "Wystąpimy na Waszym weselu!"

Piątek 11.02.2022 roku to dzień, na który wiele par młodych czeka z niecierpliwością. Uspokajamy - to już jutro. Wszystko stanie się jasne! Właśnie wtedy dowiemy się na czyim weselu wystąpią gwiazdy tegorocznej edycji Wesela Marzeń. Dziewczyny z grupy TOP GIRLS, zespół Defis i formacja Masters odwiedzą studio VOX FM.  Będą dzwonić do finalistów i osobiście informować o wygranej, a wszystko to będzie można na żywo usłyszeć tylko w VOX FM. "Wystąpimy na Waszym weselu!" - wybrzmi w eterze, a my już możemy zagwarantować, że emocje sięgną zenitu!

Wesele Marzeń z VOX FM - co czeka finalistów?

To nie pierwsza edycja naszej akcji, więc dobrze wiemy jak wiele wrażeń zapewniają finały Wesela Marzeń. Ba, najwięcej dzieje się później, podczas samej realizacji nagrody, kiedy to artyści przyjeżdżają na przyjęcia weselne i robią prawdziwe show! Przypomnijmy sobie jak to było w poprzednich edycjach Wesela Marzeń, kiedy zespół Weekend, Boys i Jorrgus razem z ekipą VOX FM i VOX Music TV gościli na weselu trzech wspaniałych par młodych! Zobaczcie jak wyglądały występy gwiazd i jak bawiliśmy się na weselach.

Wesele Marzeń 2022 - sprawdź jakie niespodzianki czekają!

Jeżeli zastanawiacie się nad tym jak w tym roku mogą wyglądać Wesela Marzeń - świetnie trafiliście! Podpowiadamy gdzie możecie uzyskać odpowiedź na to pytanie! Z pewnością dowiemy się o tym jutro, podczas wizyty dziewczyn z grupy TOP GIRLS, zespołu Masters i formacji Defis w naszym studiu. O tym jak będzie wyglądało Wesele Marzeń tegorocznych finalistów przeczytacie też TUTAJ. Namiastkę tego, co szykują w tym roku gwiazdy znane z naszej anteny znajdziecie TUTAJ. Szykuje się masa wrażeń. O wszystkim przeczytacie na voxfm.pl!