Wielka radość w rodzinie Krystiana Pudzianowskiego! Będzie kolejne dziecko!

i

Autor: Instagram.com/pudzianowski_krystian Wielka radość w rodzinie Krystiana Pudzianowskiego! Będzie kolejne dziecko!

Wielka radość w rodzinie Krystiana Pudzianowskiego! Będzie kolejne dziecko!

2022-03-09 9:58

Lider zespołu Pudzian band przekazał radosną nowinę. Krystian Pudzianowski pochwalił się, że za kilka miesięcy po raz drugi zostanie ojcem. Gwiazdor disco polo i zawodnik MMA pokazał nawet zdjęcie! Gratulacje płyną także od kolegów z branży.

Krystian Pudzianowski to dla fanów disco polo lider zespołu Pudzian Band. Przed walentynkami grupa wydała kawałek pod tytułem „Dziewczyno jak wino”. Radiowa premiera odbyła się w VOX FM 10 lutego. Krystian podobnie, jak jego brat Mariusz walczył także jako zawodnik MMA, ale to nie sport i muzyka zaprzątają teraz jego myśli. Młodszy z braci Pudzianowskich za kilka miesięcy po raz drugi zostanie ojcem. Krystian układa sobie życie z narzeczoną Pauliną, z którą ma już dwuletnią córkę - Julię. Teraz pochwalił się zdjęciem USG i informacją, że kolejna pociecha w drodze!

ZOBACZ TEŻ: Czadoman zdobył się na wyznanie miłości! Co na to żona?

Dzień kobiet w otoczeniu moich pięknych Pań i z dobrą nowiną! Rodzina Pudziana powiększa się! Wszystkiego dobrego moje drogie panie w dniu waszego święta :) - napisał na Instagramie Krystian Pudzianowski

Pod zdjęciem fani zaczęli składać gratulacje i życzenia zdrowia. Nie zabrakło także miłych słów od kolegów z branży disco polo - „Gratki Krystianku. Brawo" - napisał Kuba Urbański z zespołu Playboys.

QUIZ. Kultowe cytaty z komedii PRL! 9/10 tylko dla najlepszych

Pytanie 1 z 10
"Kierunek – wschód! Tam musi być jakaś cywilizacja" to cytat z filmu...
DEFIS Anegdota weselna