Wokalista disco polo znów został ojcem. Sylwek Gazda z Power Play: Mam najpiękniejsze dzieci na świecie!

i

Autor: Instagram.com/sylwek_powerplay Wokalista disco polo znów został ojcem. Sylwek Gazda z Power Play: Mam najpiękniejsze dzieci na świecie!

Wokalista disco polo znów został ojcem. Sylwek Gazda z Power Play: Mam najpiękniejsze dzieci na świecie!

2022-12-19 10:49

Wielka radość w rodzinie wokalisty disco polo. Sylwek Gazda kolejny raz został ojcem. Lider Power Play podzielił się z fanami dobra nowiną. W mediach społecznościowych pokazał zdjęcie bliźniąt, które przyszły na świat kilka dni temu. Gratulacje płyną także od koleżanek i kolegów z branży. - Najpiękniejsze gratulacje. Cudna cała rodzina” – napisała Elwira Mejk.

Sylwester Gazda kolejny raz został ojcem. Wokalista zespołu Power Play i jego żona doczekali się kolejnego dziecka, a nawet dzieci. Tym razem rodzina powiększyła się o bliźnięta.

- Tak jak ostatnio wspominałem, wiele się u nas DZIEJE! Mam najpiękniejsze dzieci na świecie! Szacun dla mojej @denigazda! - napisał Sylwek Gazda na Instagramie.

Wokalista Power Play dołączył zdjęcie z dzieci. Internauci pospieszyli z gratulacjami. Z resztą nie tylko oni. W komentarzach nie brakuje także dobrych słów od kolegów i koleżanek z branży disco polo.

- Gratuluje. Służę poradą… jakbyście jej potrzebowali – napisała Małgorzata Główka (Camasutra) mama bliźniąt.

Dodajmy, że Sylwek i Deni maja teraz troje dzieci. W 2019 roku na świat przyszedł ich syn Aleksander. Rodzicom życzymy zdrowia, wytrwałości i czasu na sen.

ZOBACZ TEŻ: Żona wokalisty disco polo przekazała dobrą nowinę i pokazała zdjęcie. „Będę dużym chłopcem po tatusiu”

Gwiazdy składają wyjątkowe życzenia świąteczne dla słuchaczy VOX FM!