Joker czyli Piotr Koczik z żoną Beatą

i

Autor: Instagram.com/jokeroficjalny Joker czyli Piotr Koczik z żoną Beatą

Żona wokalisty disco polo przekazała dobrą nowinę i pokazała zdjęcie. „Będę dużym chłopcem po tatusiu”

2022-12-16 19:32

W życiu Piotra Koczocika szykuje się duża zmiana. Popularny wokalista disco polo i jego żona spodziewają się dziecka. To właśnie Beata przekazała dobrą nowinę fanom. Wiadomo już, że to będzie chłopiec.

Dla fanów disco polo Joker to twórca takich hitów jak „Aparatka” czy „Napad na serce”. Piotr Koczocik z końcem listopada wydał także kawałek pod tytułem „W blasku świec”. Internautów zdziwiło, że to już kolejny teledysk z rzędu,  którym nie ma jednej z tancerek, a prywatnie żony Piotra – Beaty. Partnerka piosenkarza, jeszcze do nie dawna była obecna niema w każdym klipie. Jednak uważni internauci doskonale widzieli, że Beata nie pojawia się w klipach prawdopodobnie dlatego, że jest w ciąży.

Joker zostanie ojcem. Wokalista disco polo będzie miał syna

- Dopiero co dowiedziałam się że jestem w ciąży, a już mijają 4 mce, jak noszę Cię pod serduszkiem – napisała Beata Koczocik na swoim Instagramie we wrześniu. Teraz, pokazała kolejne zdjęcie z USG. Wiadomo już, że para doczeka się syna.

- Byliśmy dziś na USG. Pani doktor powiedziała, że będę dużym chłopcem po tatusiu. Ważę już 1,300 kg (29 tydzień). Na zdjęciu brzuszek bo cały już się nie mieszczę – napisała Beata Veronika Koczocik.

Beacie oraz Piotrowi gratulujemy i życzymy dużo zdrowia. A maleństwo na świecie, planowo, ma pojawić się na początku marca.

ZOBACZ TEŻ: Etna pokazała gorącą fotkę. Para aż bucha na seksowne ciało wokalistki disco polo

Joker zostanie ojcem

i

Autor: Instagram.com/veronikajoker.official
Gwiazdy składają wyjątkowe życzenia świąteczne dla słuchaczy VOX FM!