Ta nowość disco polo porywa do tańca. Joker „W blasku świec” buja tak, że fani nie mogą przestać słuchać

i

Autor: YouTube.com/ Joker Official Ta nowość disco polo porywa do tańca. Joker „W blasku świec” buja tak, że fani nie mogą przestać słuchać

Ta nowość disco polo porywa do tańca. Joker „W blasku świec” buja tak, że fani nie mogą przestać słuchać

2022-11-21 11:08

Joker & Sequence z gorącą nowością na mroźną zimę. Utwór „W blasku świec” jest utrzymany w klimacie disco polo ale w stylu Piotra Koczocika. Jest tanecznie i romantycznie. „Wpada w ucho od pierwszej sekundy, będzie wymiatać na imprezach” – komentują fani.

„W blasku świec” to najnowszy kawałek duetu Joker & Sequence. Piosenka utrzymana w klimacie disco polo już w dniu premiery w VOX FM zrobiła furorę wśród fanów. Romantyczny utwór, który wręcz porywa do tańca niemal natychmiast przypadł fanom do gustu. W klipie nawiązującym do lat 80. pierwsze skrzypce gra Lublin i piękna blondynka – Natalia Atłas. Popularna tiktokerka już drugi raz wystąpiła w teledysku Jokera. Internauci są zachwyceni. Niektórzy piszą, że nie mogą przestać słuchać.

ZOBACZ TEŻ: Nagroda dla zespołu Classic. Legendy disco polo dziękują fanom: Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że nasza muzyka trafia do Waszych serc!

- Wpada w ucho od pierwszej sekund będzie wymiatać na imprezach.

- Teledysk megaaaaaa. Nutka wpadła w ucho , pięknie. GRATULACJE! 

- Ale to jest mega, nie mogę przestać słuchać - komentują internauci.

Słowa i muzykę do „W blasku świec” napisał Piotr Koczocik czyli Joker. W teledysku oprócz Natlii Atlas i Jokera występują Tomek Komorowski i Sebastian Lipski.

Zębów zazdrości mu nawet Ibisz! Krzysztof Rutkowski w VOX FM