Zapowiada się duet roku 2022 w disco polo. Marcin Miller (Boys) i Radek Liszewski (Weekend) w jednej piosence!

i

Autor: Instagram.com/weekend_zespol Zapowiada się duet roku 2022 w disco polo. Marcin Miller (Boys) i Radek Liszewski (Weekend) w jednej piosence!

Zapowiada się duet roku 2022 w disco polo. Marcin Miller (Boys) i Radek Liszewski (Weekend) w jednej piosence!

2022-12-19 18:26

Do tej pory były tylko przypuszczenia, teraz już wszystko jasne. Legendy disco polo w duecie. Marcin Miller (Boys) i Radek Liszewski (Weekend) nagrali wspólną piosenkę. Wiemy, kiedy premiera kawałka „Muzykę w duszy mam”.

Wszystko wskazuje na to, że fani zespołów Boys i Weekend dostaną prezent od swoich idoli. Legendarni wokaliści łączą siły we wspólnym kawałku. Do tej pory były tylko przypuszczenia, teraz wszystko jasne. Marcin Miller i Radek Liszewski nagrali piosenkę pod tytułem „Muzykę w duszy mam”.

Zapowiada się duet roku 2022 w disco polo. Marcin Miller (Boys) i Radek Liszewski (Weekend) w jednej piosence. Kiedy premiera?

Takie hity jak „Jesteś szalona” czy „Ona tańczy dla mnie” znają nawet ci, którzy nie słuchają disco polo, a co dopiero mówić o fanach. Dlatego wiadomość o tym, że zespół Boys i Weekend nagrali wspólny kawałek jest dla wielu niczym najlepszy gwiazdkowy prezent. Tym bardziej, że piosenka pojawi się jeszcze w 2022 roku i to przed świętami. Radiowa premiera utworu „Muzykę w duszy mam” tylko w VOX FM.  Piosenki duetu Marcin Miller i Radek Liszewski będzie można posłuchać w czwartek, 22 grudnia 2022 około godziny 20:25.

ZOBACZ TEŻ: Wokalista disco polo znów został ojcem. Sylwek Gazda z Power Play: Mam najpiękniejsze dzieci na świecie! 

Sonda
Który zespół bardziej lubisz: Boys czy Weekend?
Gwiazdy składają wyjątkowe życzenia świąteczne dla słuchaczy VOX FM!