telewizja

Zapowiada się wielki powrót do TVP?! Gwiazda zabrała głos. Nie ma wątpliwości

2024-06-23 21:57

W ostatnich miesiącach w Telewizji Polskiej zachodzi dużo zmian. Na ekrany powraca wiele gwiazd, które można było oglądać w programach przed laty. To m.in. Maciej Orłoś, Beata Tadla czy Katarzyna Dowbor. Czy wkrótce czeka nas kolejny duży powrót do TVP? Popularna gwiazda skomentowała plotki na swój temat.

Wielki powrót do TVP?! Gwiazda komentuje

Ostatnie miesiące to w TVP czas wielkich zmian. Te objęły programy informacyjne, ale i rozrywkowe. Do Telewizji Polskiej powróciły znane i lubiane gwiazdy. Inne opuściły natomiast szeregi nadawcy. Z TVP rozstali się m.in. Danuta HoleckaAnna Popek czy Tomasz Wolny. W zamian powróciły twarze, które na ekranach można było oglądać przed laty. W programach informacyjnych ponownie pojawili się Maciej OrłośMarek Czyż, w formacie Pytanie na śniadanie po zmianach można natomiast oglądać m.in. takie gwiazdy, jak Beata TadlaKatarzyna Dowbor czy Tomasz Stockinger. Okazuje się, że już niebawem do Telewizji Polskiej może powrócić kolejne duże nazwisko. Mowa o aktorce i prezenterce, która w TVP prowadziła popularne pogramy, koncerty, a także grała w jednym z ulubionych seriali Polaków.

Tatuaż | Pawelec robi robotę

Barbara Kurdej-Szatan wróci do TVP?

Tę aktorkę widzowie znają doskonale. Barbara Kurdej-Szatan wystąpiła w wielu polskich filmach i serialach. Przez lata można ją było oglądać m.in. w produkcji M jak miłość. Na antenie TVP prowadziła też popularny program Kocham Cię Polsko. W pewnym momencie gwiazda zniknęła jednak z Telewizji Polskiej. Czy wkrótce czeka nas wielki powrót? O tym mówi się ostatnio nieoficjalnie coraz więcej. Sama Barbara Kurdej-Szatan w rozmowie z Kozaczkiem przyznała, że otrzymała pewne propozycje z TVP, jednak nie chciała bardziej rozwijać tego tematu. Przynajmniej do momentu, gdy nie stanie na planie. Jak widać - coś musi być na rzeczy. Kiedy się o tym przekonamy? To na razie pozostaje tajemnicą.