disco polo

Zenek Martyniuk i Danuta Martyniuk sypną groszem? Szykuje się wielkie wesele!

2024-02-13 11:43

Ślubem w rodzinie Martyniuków w zeszłym roku żyli chyba wszyscy fani disco polo w naszym kraju. Nic zresztą dziwnego, bo nie jest to raczej codzienne wydarzenie. W dodatku nie wszyscy biorą ślub na Bali. Teraz okazuje się, że wkrótce może nas czekać kolejna niespodzianka. Zapowiada się bowiem wielkie wesele!

Zenek Martyniuk i Danuta Martyniuk szykują wielkie wesele?

Zeszły rok w rodzinie państwa Martyniuków był pełen emocji. Wszystko za sprawą wielkiego wesela syna Zenka MartyniukaDanuty Martyniuk. O tym niespodziewanie Daniel Martyniuk poinformował w sieci, co sprawiło, że błyskawicznie rozgorzała wielka dyskusja. Tym bardziej, że syn autora hitów "Przez Twe oczy zielone" czy "Przekorny los", wziął ślub na Bali. W dodatku z pierwszych informacji można się było dowiedzieć, że nie wiedzieli o nim sami jego rodziceDanuta Martyniuk po odebraniu telefonu od jednego z portali udawała, że nic nie wie. Potem dopiero wyszło na jaw, że w zasadzie to dość mocno uczestniczyła w całych przygotowaniach. Teraz w rodzinie Martyniuków zapowiadają się kolejne weselne emocje. Zanosi się na to, że czeka nas wielka impreza.

ZENON MARTYNIUK | ROZTAŃCZONY NARODOWY 2023

Daniel Martyniuk przeżyje wesele na Podlasiu?

Choć Danuta Martyniuk Zenek Martyniuk raczej wiedzieli o ślubie Daniela Martyniuka, to na samym Bali ich wówczas jednak nie było. Wiele wskazuje na to, że... co się odwlecze, to nie ucieczce. Jak informuje shownews.pl już w ostatni weekend marca ma odbyć się wielkie wesele na Podlasiu. To oznaczałoby, że rodziny Martyniuków i żony Daniela - Faustyny świętowałyby w okresie wielkanocnym. Ma to być spora impreza na kilkaset osób, a na wydarzenie zaproszono rodzinę i przyjaciół młodej pary. Wiele wskazuje na to, że będzie naprawdę na bogato. Na uroczystości mają się bowiem pojawić gwiazdy branży muzycznej. Zapowiada się grubo. Nie wiadomo czy to prezent od Zenka Martyniuka i Danuty Martyniuk, który oni opłacą. Ale niemal pewnym jest, że cała organizacja mało kosztowała nie będzie.