Zespół Mig smaży się na Santorini. Twórcy Wymarzonej nie pojechali tam jednak na wakacje...

i

Autor: AKPA

disco polo

Zespół Mig smaży się na Santorini. Twórcy "Wymarzonej" nie pojechali tam jednak na wakacje...

2023-07-20 14:04

Członkowie zespołu Mig pojechali na malownicze Santorini. Na greckiej wyspie pełnej słońca nie skupiają się jednak wyłącznie na wypoczynku. Okazuje się, że twórcy popularnych hitów "Wymarzona" i "Miód malina" mają tam pełne ręce roboty. Nam udało się dowiedzieć, jak spędzają czas.

Zespół Mig na magicznym Santorini

Piękne widoki, woda i słońce - tak wygląda jedna z najsłynniejszych greckich wysp, czyli Santorini. Ten klimat wydaje się idealny, by spędzić wakacje lub odpocząć trochę po całej masie koncertów i tworzeniu nowych numerów. Nic dziwnego, że właśnie na Santorini wybrali się członkowie zespołu Mig, czyli jednego z najpopularniejszych zespołów disco polo w naszym kraju. To oni wykreowali takie hity, jak "Wymarzona", "Miód malina" czy "Nie ma mocnych na Mariolę". Pod każdym z tych kawałków w sieci jest po kilkadziesiąt milionów wyświetleń. Trzeba też przyznać, że każdy z teledysków do tych piosnek jest dopracowany do perfekcji. Nie tylko za sprawą widoków, ale i osób, które się w nich pojawiają. Zespół Mig wkłada w swoje utwory naprawę dużo pracy i serca. Okazuje się, że praca czekała ich nawet na greckiej wyspie.

Pierwsza Zmiana Show Radek Liszewski

Nowy teledysk Mig

Zespół Mig pojechał na Santorini po to, by nagrać tam nowy teledysk. I już same relacje, które artyści publikują w sieci, robią wrażenie. Bije z nich słońce, wakacyjny klimat, ale i uśmiechy twórców "Wymarzonej". To z pewnością będzie widać też w nowym teledysku, który wkrótce będzie miał swoją premierę. Zespół nie zdradza na razie jeszcze ani tytułu nowego numeru, ani daty publikacji klipu. Ale śledząc profile członków Mig możemy podejrzeć część miejsc, które zapewne pojawią się w nowym wideo. Gorącym filmem na swoim Instagramie podzieliła się m.in. Dorota Gwiazdowska. I jesteśmy przekonani, że teledysk poderwie nie tylko do tańca, ale i zapewni wspaniałe wrażenia estetyczne. Sami zobaczcie!

QUIZ. Największe hity disco polo! Zna je każdy! Dokończysz refren?

Pytanie 1 z 10
After Party – „Nie daj życiu się”. Pełny tanecznej energii refren głosi: „Nie daj życiu się, z nami napij się...”. I co dalej?