Zespół Playboys z wizytą w niebezpiecznym miejscu Chicago. Na szczęście nic im się nie stało

i

Autor: Instagram.com/zespolplayboys Zespół Playboys z wizytą w niebezpiecznym miejscu Chicago. Na szczęście nic im się nie stało

Zespół Playboys z wizytą w niebezpiecznym miejscu Chicago. Na szczęście nic im się nie stało

2022-04-04 11:56

Playboys podbijają Stany Zjednoczone. Jeden z najpopularniejszych zespołów disco polo koncertuje w USA oraz nagrywa teledysk do swojego najnowszego kawałka. Przy okazji wizyty w Chicago, grupa postanowiła odwiedzić „dom Kevina”. Na szczęście nie próbowali wejść do środka.

Zespół Playboys znany m.in. z takich piosenek, jak „Lejde”, „Ja w to nie wierzę” czy „Pokochaj mnie” wyruszył na turnee po USA. Formacja z Kubą Urbańskim na czele zagrała już koncerty Chicago. W przerwie od występów panowie postanowili odwiedzić miejsce, które zna każdy fan filmu „Kevin sam w domu”.

ZOBACZ TEŻ: Playboys już w Miami. Szykują coś specjalnego!

Z racji tego, że w Polsce mnóstwo śniegu i zaraz będziemy mieć święta to odwiedziliśmy Kevina pogadać, że na Wielkanocne też może wpaść - napisał zespół Playboys na swoim Instagramie.

Fani nie pozostawili zdjęcia i wpisu bez komentarza. Zachwyceni żartowali, że przecież Kevin nie wpuszcza obcych. Dobrze pamiętamy jakie pułapki w filmie przygotował na chcących obrabować jego dom złodziei. Na szczęście panowie z Playboys nie zamierzali wchodzi do środka, wystarczyła fotka. A gdzie jest dom Kevina?

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD ZDJĘCIEM

Playboys przed „domem Kevina”, czyli gdzie?

Zespół Playboys podczas swojej wizyty w Chicago odwiedził miejsce związane z filmem. To obowiązkowy punkt na mapie zwiedzania wśród fanów „Kevina samego w domu”. A  „ dom Kevina" znajduje się na przedmieściach Chicago. Dokładny adres to: 671 Lincoln Ave – Winnetka, Illinois. Budynek jest główną atrakcją okolicy. Miasteczko odwiedzają tłumy turystów właśnie z powodu uwielbianego filmowego bohatera. Dom, w którym mieszkał Kevin ma powierzchnię ponad 400 metrów kwadratowych, na których rozlokowanych jest pięć sypialni i cztery łazienki. Niestety nie można go zwiedzać.

Defis „Kolorowe sny”

Kevin sam w domu - Jak dobrze znasz świąteczny hit? QUIZ

Pytanie 1 z 10
Dokąd rodzina McCallisterów wybiera się na Boże Narodzenie?